У сотейник додаємо воду, вершки, місо пасту та цукор і розтоплюємо до текстури карамелі.
Полуницю нарізаємо.
У сотейник додаємо полуницю, цукор та трохи саке і доводимо на високій температурі до м'якого стану.
Викладаємо у тарілку ягоди, карамель, поруч збиті вершки, фундук та посипаємо матча за бажанням.