Доставка

Сертифікати
якості

 • Friend of the Sea logo

  Friend of the Sea

  Виробник здійснює раціональний вилов для збереження популяцій, мінімізує вилов дрібної та випадкової риби, морських тварин. Контролює викиди та використання енергії. У випадку із фермерською рибою виробник не використовує гормони росту, не шкодить навколишньому середовищу, мінімізує викиди вуглецю.

 • Best Aquaculture Practice logo

  Best Aquaculture Practices

  Виробник забезпечує відстежуваність продукції до сертифікованого підприємства. Дбає про сприятливі умови для здорового зростання риби. Не шкодить навколишньому середовищу.

 • Marine Stewardship Council logo

  Marine Stewardship Council

  Виробник забезпечує відстежуваність до конкретного місця вилову. Здійснює раціональний вилов для збереження популяцій. Не порушує рівновагу екосистеми, в якій веде вилов.

 • Label Rouge logo

  Label Rouge

  Документ, який підтверджує, що при вирощуванні використовувалися корма на основі тваринних білків, отриманих з морепродуктів. Виробник забезпечує вміст жирів у м’ясі на рівні 16%. Вирощує лосося в пропорції 1,5% риби до 98,5% води.

 • Aquaculture Stewardship Council logo

  Aquaculture Stewardship Council

  Виробник використовує тільки ті препарати, що дозволені ВООЗ. Дбає про збереження природного середовища та біологічного розмаїття. Відповідально обирає та використовує корми.

 • Organic logo

  Organic

  Виробник використовує органічні корми або корми, виготовлені з продуктів сталого рибальства. Суворо дотримується норм щільності утримання риби та морепродуктів. Забезпечує належну якість води.

  Документ, який підтверджує, що харчова продукція виготовлена відповідно до органічних стандартів, весь процес сертифіковано уповноваженим органом сертифікації, а пакування з органічним логотипом перевірено та затверджено цим самим органом.

  Органічні продукти не містять ГМО, трансжирів та інших токсичних сполук. Фермери на органічних господарствах не використовують традиційні пестициди та добрива, а риба росте без постійного застосування антибіотиків і гормонів росту.

 • Alaska Seafood logo

  Alaska Seafood

  Виробник здійснює вилов у водах Аляски, в місцях, віддалених від індустріальних зон. Не використовує штучні корми — це заборонено законодавством. Виловлює відповідально: риба на Алясці не має загрози зникнення.

 • Gluten Free logo

  Gluten Free

  Документ, який підтверджує, що вміст глютену у харчових продуктах не перевищує 20 міліграмів на 1 кілограм загальної маси харчового продукту.

 • Antibiotic Free logo

  Antibiotic Free

  Документ, який підтверджує якість фермерської риби (аквакультура), а саме вирощування риби без застосування антибіотиків.

 • GMO Free logo

  GMO Free

  Документ, який підтверджує те, що продукція не містить ГМО, і вони не були використані в процесі виробництва.

 • Lactose free logo

  Lactose free

  Документальне підтвердження виробника про мінімальний вміст лактози в продукті.

 • Biodynamic logo

  Biodynamic

  Документ, який підтверджує відповідність міжнародним стандартам в галузі біодинамічного виробництва та обробки. Вимогою стандарту сертифікації Demeter є підтримка біорізноманітності, охорона екосистеми й родючості ґрунтів, інтеграція домашньої худоби, заборона ГМО та розгляд ферми як живого “цілісного організму”.

 • Kosher logo

  Kosher

  Кошерна сертифікація — це перевірка підприємства і сировини на відповідність правилам, передбаченим правилами кашруту. Інспекцію проводить фахівець технологічного відділу, що досконально володіє правилами кашруту та технологією виробництва харчових продуктів. Виробництво кошерної продукції також висуває особливі вимоги до забою й обробки продукту.

 • Halal logo

  Halal

  HALAL Certificate — це “Система добровільної сертифікації продукції та послуг на відповідність канонам Ісламу”. Сертифікат HALAL гарантує, що до складу харчових продуктів не входить свинина та її складові компоненти, не використовуються гормональні, наркотичні, психотропні препарати. HALAL виставляє жорсткі вимоги до сировини, що використовується під час виробництва продуктів, до персоналу, виробничих приміщень, транспортних засобів, інструментів, спецодягу, пакування та маркування. Виконання цих правил означає, що така продукція придатна для вживання в їжу мусульманами.

 • CE logo

  Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи

  Документ, який підтверджує якість та безпеку нехарчової продукції. Видається Держпродспоживслужбою на підставі звіту санітарно-гігієнічної оцінки товару та результатів досліджень за показниками безпеки.

 • tech logo

  Декларація про відповідність вимогам Технічного регламенту

  Документ, який є обов’язковим для реалізації мийних засобів, дитячих іграшок, побутової техніки, електроприладів і всіх товарів, які працюють від мережі, для підтвердження відповідності вимогам національних стандартів якості — Технічних регламентів.

 • ISO logo

  ISO

  Документ, який підтверджує відповідність систем управління та якості продукції підприємства державним або міжнародним стандартам. Найпоширеніші міжнародні стандарти: IFS, FSSC 22000, BRC, GMP.