Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Дитяче харчування Holle в Good Wine

9 Листопад 2017

Мами й тата. Прийшов час сказати: Hello, Holle!


Ця довгоочікувана новина – для вас.

На полицях нашого магазину з'явилося швейцарське дитяче харчування Holle – овочеві та фруктові пюре, каші, масло, печиво, батончики. У Німеччині ці продукти продаються лише в аптеках. Тепер вони з'явились у нас, чим ми дуже пишаємося. Влаштовуйтесь зручніше та знайомтеся.


 

БІОДИНАМІЧНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Все, без виключення – від насіння, фруктів, злаків до молока та м’яса – це натуральний продукт. Біодинамічний спосіб вирощування злаків, овочів і фруктів затратний та трудомісткий. Але в результаті вітаміни, мінерали, мікроелементи, які присутні в продукції – це реальна користь, здобута у природних умовах. Важливішої цілі Holle для себе не придумали. До речі, вся продукція має сертифікат якості Demeter.
 

СОЛОНИЙ ЦУКОР

Якщо дитина їсть каші й пюре Holle, значить, із нею все точно добре стосовно споживання цукру й солі. Тому що ані першого, ані другого у цьому дитячому харчуванні не було, нема й не буде. Оскільки ці додатки – надлишок, навантаження для організму дитини. Каші Holle виробляються з цільного зерна. Вологий пар перетворює їх на розчинні пластівці та, крім білків, жирів, мінералів, вітамінів, в них залишається необхідна зростаючому організму клітковина.
 

МОЛОКО
На фермах виробництв Holle корови знаходяться у природньому для себе середовищі. Вони не споживають гормонів росту і більшість часу проводять за поїданням лугової трави в компанії людей, що їх доглядають.

 

АСОРТИМЕНТ


– Фруктові, овочеві, м’ясні пюре (від 49 грн/90г)

– Молочні суміші (від 279 грн/400 г)

– Молочні та цільнозернові каші (119 грн/250 г)

– Фіточай для годуючої матері (99 грн)

– Печиво, батончики й сухарики (від 39 грн).Усього – 80 приголомшливих смаків для ваших діточок із вказанням на упаковці віку: від 1, 2, 2 й до 12 місяців.
Ви можете отримати персональні консультації та замовити доставку за допомогою сервіса Особистий помічник по телефону 050 0414141
 

Ми довіряємо Holle та купуємо для своїх дітей.
Довіртеся і ви.

 


 

 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!