Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: Віка Трофімова

20 Жовтень 2017

Віка Трофімова працює баріста в Yellow Place менше ніж рік. За цей час вона 7 разів змінила колір волосся та стала веганом.

Я просто ходила до Yellow Place пити каву, хихикати та їсти шоколадки з класними чуваками, а потім вони запропонували мені роботу.До Yellow я була бар-менеджером мережі кав’ярень у Києві, але робити круту каву мені подобається більше, ніж осторонь керувати цим процесом.
 

 

Перші декілька тижнів я то блідла, то червоніла за стійкою. Мені казали: “Ти схожа на Пашине волосся. Така ж накручена”.

 

Півроку роботи офіціанткою дали мені більше, ніж 4 роки теорії в універститеті.Одного разу я допомогала подрузі знайти роботу. Ми прийшли в кав’ярню, приклали руки до лоба та почали дивитися по сторонах. У нас був план, коли нас запитають: “Що ви шукаєте?”, ми скажемо, що роботу. Роботу вона, правда, так і не знайшла. Проте знайшла бойфренда.

 

Розмежування на чоловіків та жінок – соціальна умовність. В першу чергу, ми спілкуємося з людиною, а не її статтю.

 

Краще випити майже ідеальну каву у кав’ярні з правильною водою та обладнанням, ніж намагатися зробити щось більш-менш пристойне вдома.

 

Найкращі дні на роботі – нові поставки від The Barn. Обожнюю, коли знайомство із новим зерном відбувається через мене.

 

Я не їм м’ясо. Я не маю впливати на життя чи смерть тварин.

 

Одного разу я домовилася з комарами, щоби вони мене не кусали. Справді, домовилася: більше не кусають.

 

40 хвилин у громадському транспорті – чудовий час, щоби поспати. Просто попросіть кондуктора розбудити вас на потрібній зупинці та розслабтеся. Під час навчання я часто цим користувалася.

 

Ми більше, ніж колеги, – ми дружимо. Керівник Yellow Place Надя Савенкова нещодавно подарувала мені урок танців та пішла на заняття разом зі мною. Я протащилася.Одного дня ти можеш прокинутися з іншим поглядом на світ. І якшо людина не поруч з тобою, як вона дізнається, що ти вже інший? Дружба – це коли близько.

 

Змінися, бо мені з тобою не зручно – найогидніша річ у світі. Ти або приймаєш людину повність, або проходиш повз.

 

Нема універсальної формули успіху. Розберися в собі, прибери дитячі образи та претензії, та просто почни вкладатися в те, що любиш.

 

Я мрію створити простір, куди буде комфортно прийти хоч в піжамі, хоч у в’язаному светрі влітку, поспілкуватися, подивитися щось ліричне та видихнути.

 

Рідкісні люди вміють щиро радіти за інших. В нас така душа – Андрій. Йому класно, коли класно іншим людям. Маю надію, одного дня весь світ досягне цієї сходинки.

 

Плітки – це соромно. Неприємні речі треба говорити в обличчя.

 

Легко бути простим і добрим, якщо живеш у Норвезькому лісі, де природа, водоспади та тварини. У людському суспільстві треба постійно перевіряти, чи не занесло тебе в негатив.

 

Я бачу у дзеркалі людину, якою мріяла бути у 13 років.

 

Експериментуйте заради себе і не купуйтеся на чужі очікування. Всі звикли до моєї кольорової голови і питають, який колір наступний. Я не хочу фарбуватися волосся задля когось і втрачати в цьому себе.

 

Здоровий спосіб життя – це робити те, що подобається. Шоколадка, яку тобі дуже хочеться, корисніше ніж броколі, яким ти себе насилуєш.

 


Хочешь стать частью нашей dreamteam

Спасибо, ваше мнение важно для нас!