Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: Надя Савенкова

9 Серпень 2017

Надя Савенкова працює керівником відділу імпорту в Good Wine 10 років – з моменту заснування компанії. Надя також очолила відділ аксесуарів Home by Good Wine, створила кав’ярню Yellow Place та хантить найкращі бренди для компанії.

 

 

Good Wine для мене – свобода та дружба. Тут я роблю, що хочу, і з тими, кого люблю.

 

Ми відкрили Yellow Place, щоби пити гарну каву у себе на роботі. Поїхали в Берлін за натхненням, випили сотню еспресо та нікому не готуємо амерікано, хоче декого це доводить до божевілля.

 

Коли ми запускали Good Wine, бренди відмовляли нам тисячу разів як новачку на ринку. Ми боролися за кожного виробника, надсилали сотні мейлів на тиждень, переслідували на виставках, знімали з велосипедів біля виноробні та створили в себе кращі умови для продажу. Зараз ми збираємо зірок, за якими весь світ стоїть у черзі, та вже так звикли полювати, що не можемо зупинитися.

 

Для того, щоби бути гарним робітником, достатньо бути чесним, розумним та кмітливим. Потім ти даєш йому правильну базу та знання, а далі він злітає, як ракета.

 

ВНЗ вчать читати багато тексту та викручуватися на екзаменах. Якщо пощастило в 16 років усвідомити свою мрію, треба отримувати практичні знання, а не ефемерні дипломи.

 

В голові у 20-річних свобода. Це звучить красиво, якщо ти приносиш результат і твориш круті справи. Разом із свободою на вагах завжди є й відповідальність.

 

Коли щось трапляється не так, нормальна доросла людина питає: «А що я зробив, щоби було як треба?» замість: «Чому інші не зробили, як я хочу?»

 

Ми не про дешево, багато та шкідливо. В нас нема junk food за три копійки. Проте якщо ти знаєш, як виглядає здорова їжа, ти знайдеш її в нас у будь-якому ціновому сегменті.

 

Ти можеш передати наступному поколінню гарні речі та смак до життя, а можеш – смітник. Я весь час уявляю гори сміття на планеті, коли бачу полиці з китайським мотлохом. Тому Home ретельно обирає, що поставляти на свої полиці та скільки ці речі служитимуть.

 

Я живу за принципом: краще зробити та пожалкувати, ніж не зробити та не дізнатися.

 

Коли я не працюю, я танцюю. 8 годин на тиждень треную надздібність рухатися, як Бейонсі.

 

В Yellow Place дівчата в діамантах п’ють флет поряд с забитими татухами хіпстерами. Приємно, що й ті, й інші самі забирають каву та прибирають за собою столики. Yellow Place –  це люди без рамок та цінників.

 

Я дуже люблю чоловіків за надійність та відсутність капризів. За те саме я могла би полюбити й жінок.

 

3 факти про мене:

Я не хочу потрапляти в світ людей, які дивляться телевізор.

Я приймаю рішення за 7 секунд, як самурай.

Я працюю для класних чуваків.

 

Коли люди завзято трудяться, це надихає крутіше картинок в соцмережі. Оточуйте себе однодумцями, а не акаунтами. 

 

 

Хочешь стати частиною нашої dreamteam

Спасибо, ваше мнение важно для нас!