Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: сомелье В'ячеслав Назарчук

26 Квітень 2017

Днями В'ячеслав Назарчук став переможцем конкурсу «Кращий сомельє України 2016». Чудова нагода відкоркувати пляшку вина та поговорити зі Славою.  

 

 

Працюю в Good Wine більше 6 років. Мало що розумів спочатку, очі розбігалися. Зараз вже зрозуміло, що найкрутіше на усіх цих полицях з вином. Знання – ось справжній кайф.

 

Сімейні господарства, маленькі, локальні, з історією, які по-справжньому хвилюються за своє вино – саме таке вино п'ю я. І раджу всім.

 

Із восьми сомельє, які працюють у Good Wine, чотири – чемпіони. Кожен із нас доводить, в першу чергу, собі, що він найкрутіший.

 

За першою освітою я вчитель історії. Займаюсь вином. Наразі задоволений. Але можу і в політику піти, тому... Мені тільки 29. Просто у свій час навколо мене було багато знайомих, які працювали з вином. Так теж стають сомельє. Затягує.

 

Сомельє – людина, якій потрібно довіряти. Тільки так все піде, як годиться. Навіщо вже життя пити Бордо чи Тоскану? Адже в світі стільки всього цікавого.

 

Я кращий сомельє України 2016 року. Задоволений.

 

Можна похвалитися? Ну, тоді ось: моя колекція плакеток нараховує 300 одиниць. Непоганий початок. 

 

Наполегливість. У цьому моя сила.

 

У чоловікові головне відповідальність. У жінці відкритість. У друзях чуйність. Що ж це за товариш, якщо він на дзвінки не відповідає.

 

Звичайно, хочу бути блондином під два метри, а хто цього не хоче?

 

Неправда і несправедливість – ось що по-справжньому бісить.

 

Думаю, у мене б вистачило сміливості впоратися з умінням читати думки людей.

 

На якому боці сплю вночі? На животі.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!