Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Good Wine на Мечникова

(044) 390-79-62,

(050) 464-66-02, 9-075

Офіс-менеджер

(044) 390-75-00

Good Wine на Оболоні

(044) 390-79-64,

(050) 388-46-65

Lucky Restaurant Vinotheque

(095) 299-07-99

Good Wine в ЦУМі

(050) 267-00-00

BAKEHOUSE

(095) 284 61 92

Інтернет-магазин алкоголю

(050) 385-04-68

101 Wine Bar

(050) 400 22 57

Інтернет-магазин аксесуарів

(050) 393-43-19

Sushi&Grill Bar

(050) 315 65 69

Особистий помічник

(050) 041-41-41

Пошукова форма

Імена та бренди

Підписка на новини

Люди Good Wine: Володимир Ярославський

22 Березень 2017

 

 

Володимир Ярославський, шеф ресторану Lucky Restaurant Vinoteque і бренд-шеф Good Wine, розповів про книжку маминих рецептів, чому в сімнадцять років вже працював у ресторані і навіщо йому терміново потрібно до Лондону.

 

Народився у Білорусі, прожив там півроку. Потім п'ять років у Монголії, вісім років у Пітері, сім років у Полтаві, три з половиною в Харкові, три з половиною в Бєлгороді, п'ять з половиною в Києві, півтора у Пітері, півроку в Києві, півроку в Пітері і ось уже півтора року знову в Києві. Йо!

 

З молодшими братом і сестрою часто грали в кафе. Я завжди був на боці тих, хто готує та продає. Пам'ятаю часи дев'яностих, черги в універсамах. Я в них вистоював, поки батьки були на роботі, приносив продукти додому і починав готувати сам. Щось на кшталт овочевого супу, ще були картопляні зрази, які потрібно було тільки обсмажити.

 

Якось знайшов мамину книжку з рецептами, спробував щось готувати. Але рецепти не дуже працювали – вони були дивні. Переїхавши до Полтави, розпочався важкий період життя. Навіть хліб пекли вдома. Ось тоді я випік свою першу хлібину. Мені було тринадцять. За пару років батько мені сказав: «Або до технікума, або на будівництво». На будівництво йти не хотілося.

 

Ми дуже скромно жили. Це допомогло. Хотілося жити краще. Хотілося носити гарний одяг. Тому як тільки розпочалося навчання в Полтавському технікумі харчових технологій, ми почали обслуговувати весілля. Це в шістнадцять. А через рік я пішов працювати до ресторану.

 

Базові принципи, на яких створювався Lucky Restaurant Vinotequeне змінилися. І в перший день роботи, і сьогодні, ми працюємо тільки з чесним продуктом. Продуктом найкращої якості. І якщо ми говоримо, що це органічні овочі, значить, так і є. У пошуках гарного продукту ми ніколи не зупиняємося, селекція проходить постійно. Їздимо на ферми, господарства, виставки – куштуємо, вибираємо.

 

Все, що наразі я роблю в ресторані – це переосмислена класика. До того ж, у меню немає жодної страви, яка б не мала ідею. Роблю в ресторані те, що їм сам. Можливо, я би хотів, щоб про мене говорили, як про винахідника, але для мене сьогодні важливіше інше – це можливість працювати з найкращими продуктами.

 

Якщо рис, то Principato di Lucedio, якщо курча, то фермерське, якщо лосось, то дикий, з Шотландії. Свого часу довелося поборотися за якість гребінців та тунця. Ми перемогли. Звичайно, собівартість висока, але це справжня риба. Заморозити? Ніколи, у нас риба завжди свіжа.

 

Влітку ми максимально використовуємо локальний продукт – ягоди, городину, овочі. Проблема українських продуктів – нестабільність якості. Працювати в таких умовах складно, але ми розуміємо важливість цієї роботи.

 

Одна з фішок ресторану – це вечері c виноробами з усього світу. Уже розплановано весна й літо. За цей час у нас побувають понад десяти найвідоміших виноробів Італії, Франції, Німеччини. Від Christian Drouin, засновника Calvados Drouin і Marilisa Allegrini, що володіє Allegrini до Ernst Loosen, що володіє господарством Loosen, якому більше 200 років і Willa Wolf.

 

До речі, 5 квітня заплановано вечерю з енологом Thierry Brouin, який понад 35 років керує Domaine du Clos des Lambrays. Кожна така вечеря унікальна – під певне вино я створюю меню. До сьогодні згадую харизматичного маркіза Людовіко Антінорі, який створив в Болгері Ornellaia – одне з найвідоміших супертосканських вин у світі. Після вечері приходив до нас ще не раз, просив мене приготувати йому телячі хвости.

 

До речі, в ресторані можна скуштувати будь-яке вино з тих трьох з половиною тисяч найменувань, що є на полицях Good Wine.

 

Список ресторанів, до яких я хочу потрапити на стажування, я вже склав. У Лондоні це Marcus, він входить до тридцяки найкращих у світі. Звичайно, Typing Room, Frenchie, і це тільки початок списку – є де вчитися.

 

Мене мотивує тільки результат. Секрет один: хотіти щиро. Якщо є чесна мета, ти чітко бачиш шлях до неї. Розбиваєш його на дрібні відрізки і вперед. Зрозуміло, що я людина, можу дати слабину. Але нічого, трохи поскиглив і пішов далі. Тому що крім мене мою справу ніхто не зробить. Ніхто руки зверху не подасть.

 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!