Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Palacios Remondo: вино нової Іспанії

30 Січень 2017

 

Іспанські вина від Palacios Remondo – довгоочікуваний реліз. Це вина «нової Іспанії», за якими стоїть унікальна постать, що відродила забуті винні регіони своєї країни.

Альваро Паласіос, народившись у родині винороба та отримавши освіту в Бордо, в знаменитому господарстві Château Pétrus і пройшовши стажування в Каліфорнії, повернувся до своєї країни, де знайшов ділянку, яка зараз вважається найкращою у Пріораті - угіддя L'Ermita, що засаджені старими лозами Гарнача ( те саме, що і Гренаш) на схилі крутого пагорбу.

 

 

Паласіос називає хороше вино магічним і завжди схилявся до думки, що працювати потрібно із споконвічними для конкретного місця сортами. Саме тому винороб звернувся до Гренашу, сорту, який не одне століття зростає на землях Іспанії. За словами Альваро, не потрібно вдаватись до хитрощів, аби робити видатні вина. Вони просто народжуються на видатному винограднику. Тому Альваро двома руками за екологічне та біодинамічне виноробство: «Жодних хімікатів. Тільки натуральна сірка з кар'єру і багато ручної роботи».

Зараз на полицях магазину представлено вісім позицій Palacios Remondo, від 309 UAH до 922 UAH. Купити онлайн. 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!