Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: Анна Макієвська

27 Січень 2017

 

 

Анна Макієвська керує відділом закупівель продуктів і пекарнею BakehouseУ розмові із Анею ми дізналися, яку задачу їй довелося вирішувати на співбесіді, як створити органічну пекарню та що, у її випадку, означає правильно розставлені пріоритети.

 

За вісім років роботи в Good Wine у моєму житті з’явилися круті люди – це моя команда. Назва моєї посади – керівник відділу закупівель продуктів. Але насправді, вона нічого не важить. Аби це стало зрозуміліше, скажу, що вісім років тому, коли я тільки прийшла до компанії, моя посада звучала так само. На той момент у своєму відділі я була одна.

 

На зустріч із засновниками Good Wine я одягла світлі штани, білу блузку, хоча у житті ношу кеди, джинси, майки. Досвід роботи в міжнародній компанії з правилами і дрес-кодом давався взнаки. Туфлі мені тиснули, тому я взяла їх з собою. Біля метро «Золоті ворота» є парапет, на ньому й перевзулася. Насилу дошкандибала до місця зустрічі. Коли зайшла до кабінету, побачила двох симпатичних позитивних чоловіків. Вони сиділи в гавайських сорочках і сланцях.

 

 

На співбесіді мене попросили вирахувати площу бокової поверхні циліндра. Я вирахувала. Зараз сама задаю математичні питання на співбесідах. Краще відразу зрозуміти, що перед тобою людина, яка не може порахувати ПДВ та не знає, скільки хоче заробити. Існує така проблема: у людей з дипломами хороших університетів часто проблеми з математикою.

 

Мріяла бути вчителем математики. Можливо, на волонтерських засадах, спробую цим зайнятися. Люблю вчити дітей. Два плюс два, таблиця множення, квадратні рівняння – мені цікаві найпростіші речі, які можна застосовувати в житті.

 

В Good Wine працюють багаторукі шиви. Наприклад, я керівник відділу закупівель і керую пекарнею, в якій працюють 45 осіб. Паралельно я, у якості бренд-менеджера, займаюся дитячим харчуванням Holle, книгами видавництва Assouline і керую проектом «Особистий помічник». Свого часу я заговорила про благодійність. Мені сказали, що якщо я хочу цим займатися – вперед. Ось і займаюся.

 

Люблю всіх наших пекарів і кондитерів – це люди, які вміють своїми руками творити дива.

 

Стільки новинок та продуктів з новим рівнем якості, які ми випустили за 2016 рік, пекарня не реалізовувала за попередні два. Ми зробили ривок: запустили торгову марку Bakehouse. Назву вигадала я – хотілося чогось простого і зрозумілого. Ми переглянули сировинну базу, ввели ще більш високі стандарти. Наприклад, раніше ми випікали круасани на вершковому маслі, яким користуються декілька пекарень в Києві. Тепер працюємо з італійським фермерським маслом Montanari Gruzza, яке можна придбати тільки у нас в магазині. Українська ферма «Агроекологія» поставляє нам органічне борошно. Завдяки цьому ми змогли отримати органічний сертифікат «Органік стандарт». Ми друга органічна пекарня в Україні і єдина, яка випікає хліб в точці продажу.

 

Головне – правильно розставляти пріоритети. За вісім років роботи в Good Wine я народила доньку, побула з нею більше року в декреті і щаслива з того, що змогла підготувати своїх колег до цього періоду. Запустила двигун і все працювало. Більш того – люди суттєво зросли, розвинулися. Серйозну роль у цьому процесі відіграв Володя Шаповалов, який запустив проект капітанства саме в цей період. А повернулася на роботу я тоді, коли відчула, що мені вже є що віддавати, є чим ділитися.

  

Найбільше зараз мене цікавлять здорові продукти. Разом з капітанами відділів ми багато зробили для оновлення асортименту. З'явилися дієтичні продукти, веганська їжа, безглютенова, протеїнові батончики, корисні снеки та солодощі. Ми бачимо, що ці зміни добре сприймаються покупцями.

 

У моїй команді люди скрупульозні, налаштовані на результат. Їх не потрібно штовхати. Тільки спрямовувати. Мрію, щоб до моїх обов'язків входило лише ставити правильні питання. А відповіді людина завжди знайде сама, тому що це його категорія, його інтереси, його життя.

 

Я теперішня і вісім років тому – це різні люди. Щоправда, нікуди не поділася моя емоційність. Просто намагаюся краще організувати свої почуття і емоції. Я пряма людина – кажу правду, часто це не зовсім приємні речі. Напевно, через це комусь незручно, хтось засуджує. Проте, я подорослішала і точно знаю, що не потрібно ні за що триматися. І якщо хтось, або щось хоче від тебе піти, потрібно відпускати. Усвідомлення цього дає багато внутрішньої свободи. Тому коли я кажу, що працюю в Good Wine, тому що я люблю Good Wine – так і є.

 

Більше про Bakehouse

Замовлення здорових продуктів з Good Wine "Особистий помічник" 

 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!