Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: Сергій Мартиненко

31 Жовтень 2016

 

 

Сергій – головний продавець солодощів у Good Wine та бренд-амбасадор бельгійського шоколаду Neuhaus. Ми поцікавилися у нього, яким чином економіст-міжнародник, що встиг попрацювати у банку та сфері дизайну, зміг стати головним фахівцем з шоколаду, у який спосіб вади характеру допомагають йому у роботі, та в яких випадках покупцеві потрібно більше, аніж просто коробка цукерок.

 

Обожнюю солодке. Зайшовши на сайт Good Wine, побачив багато вакансій – і вже наприкінці, після пропозицій з вина, гастрономії та бакалії, побачив: «Продавець солодощів та бельгійського шоколаду». Мені здалося, що це найкраще для мене – солодке. Звичайно, так! Що може бути краще? Тим більше, що мені до душі, власне, ідея Good Wine, його концепція. А в моєму житті на той момент потрібно було терміново щось змінювати. І я наважився.

 

Про шоколад на той момент я знав небагато. Тому не міг прогнозувати, візьмуть чи не візьмуть мене на роботу. Щоб отримати вакансію, одним з обов'язкових умов було знання англійської. Із цим у мене немає проблем – обожнюю цю мову.

 

Перше, що роблю, приходячи вранці до Good Wine – довожу до ладу вітрину. Як вчили мене у Бельгії: retail is detail, на вітрині все має бути перфектно. Кантик рівний, коробки стоять ідеально, цукерки викладено у певній послідовності. Все це моє, бо сам я – педант та перфекціоніст вищого левелу, що не завжди добре в житті. На роботі у цьому сенсі маю можливість випустити пару.

 

Мені пощастило, що мій керівник – для мене не начальник, а наставник і мотиватор. Юля вражає – от як можна все це знати, яким чином передбачати певні речі? Через те, що робота в Good Wine – проект новий для мене, то наразі, я не до кінця розумію, на що здатен і що можу зробити по максимуму.

У Good Wine для мене немає чіткого алгоритму роботи. З одного боку, це великий простір для творчості і постійний пошук найкращих рішень, з іншого – певний ризик, тому що щабель поставлено ​​високо.

 

Раніше я був людиною у футлярі, відчуженим від навколишнього світу. Той стан вже десь дуже далеко від мене сьогоднішнього и того, чим я зараз  займаюся

 

Моя зацікавденість завжди щира. Історію бренду Neuhaus я вивчав сам з численних джерел, тому що мені і справді було цікаво. Коли ми приїхали до Бельгії, завітали на виробництво, нам почали розказувати про бренд, але виявилося, що я вже все це знаю. Бельгійці були приємно здивовані. Для них це стало маркером: з нами можна мати справи на найвищому професійному рівні.

 

 

 

У бельгійців є чому повчитися. У нашу першу зустріч нас приймали вельми тепло. Зупинили виробництво і особисто познайомили з кожним працівником. Про нас говорили, як про дуже крутий department store. Попри це, із Neuhaus ми домагалися укладання контракту майже рік.

 

Люди, що приходять купувати Neuhaus, переважно, усміхнені. Бо неможливо купувати найкращий у світі шоколад у поганому настрої. Тим більше, продавати

 

Здебільшого, досвід спілкування з покупцями в мене приємний. Випадково зустрівшись із кимось у місті, ми вітаємося і розмовляємо. Коли я не працював у Good Wine, завжди різко реагував на будь-яку іншу емоцію на свою адресу, окрім позитивної. Тепер, коли через мене проходить величезна кількість людей, навчився не сприймати усе на власний рахунок. Навіть якщо мені скажуть щось неприємне, буду перейматися з цього не більше хвилини.

 

Хороший сервіс – це дати людині те, чого вона хоче. Якщо ж покупець чогось не знає, то дати йому більше, ніж він очікує від тебе. Нещодавно прийшов чоловік і попросив саме бельгійський шоколад. Він повернувся з мандрівки та не встиг купити своєму товаришу презент – ми допомогли йому уникнути незручної ситуації. Одного разу до мене звернувся хлопець: «Дуже прошу, допоможіть вибрати мені цукерки, від них сьогодні залежить моє сексуальне життя». Я запропонував кілька бестселерів Neuhaus. Сподіваюся, у нього все добре склалося.

 

Більше про Neuhaus

Замовлення здорових продуктів з Good Wine "Личный помощник" 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!