Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Міцні відкриття: все від мескалю до піско

16 Вересень 2016

У відділі міцного алкоголю у Good Wine велике поповнення. Кашаса, піско, новоорлеанський лікер, крафтова техаська горілка, ром англійського стилю, три нових мескалі, експресивні італійські вермути та джин, віскі та чимало іншого. Попросивши сомельє та міксолога Good Wine розповісти про новинки стисло, ми істотно ускладнили їм життя. Адже вони знають значно більше, ніж може вмістити абзац тексту. Приходьте, запитуйте та обов’язково пробуйте. Всі новинки можна купити у нашому онлайн-магазині.

 

ПЛАТОН

 

 

Wolfburn, віскі від нової шотландської дистилерії

«Ця невелика дистилерія має статус найпівнічнішої континентальної у Шотландії. 2013 року в неї повторно надихнули життя, і зараз вона подає великі надії для всього віскі світу. Навіть її new make spirit не залишає байдужими віскі-фанів. Що ж буде, коли на полицях з’явиться віковий віскі?»

 

 

ВІТАЛІЙ

 

 

Піско Macchu Pisco, виноградний дистилят із Перу

«Перший перуанський піско в Україну прилетів лише зараз. До речі, піско мовою кечуа і є саме «пташка». Піско поділяється на чотири види: чистий (puro), ароматний (aromáticas), зелений (mosto verde) та гібридний (acholado). Від невеликого виробництва Macсhu Pisco ми маємо puro, який виготовляється винятково із сорту винограду Quebranta».

 

 

ВОЛОДИМИР

 

 

Tito’s, американська крафтова горілка

«Горілка Tito's виробляється на одній із найменших винокурень в Остині, штат Техас. Її м’який смак обумовлений процесом виробництва спирту у перегінних кубах, що подібні до тих, які використовуються для односолодових віскі та коньяків. Ця горілка з’явилася завдяки наполегливості та завзятості однієї людини, яка дуже хотіла зробити найкращу горілку у світі. Вона заслуговує на те, щоб її спробувати».

 

 

ВІКТОР

 

 

Del Professore, італійські джини і вермут

Benedictine, французький лікер

«Вермут Del Professore придумали хлопці із крутого римського бару Jerry Thomas Speakeasy. Вони хотіли створити традиційний вермут за всіма канонами італійського аперитиву, у них вийшло. Щодо джину Monsieur – він сухий, дуже ялівцевий, проте відчувається і апельсинове дерево, і дягель, і ромашка. А джин La Madame навпаки – разом із ялівцем має приємний запах трав, спецій, лимона, кориці, касії.

Лікер Benedictine винайшли 1510 року у монастирі св. Бенедиктина, у Франції. На ярлику кожної пляшки і сьогодні бачимо абревіатуру D.O.M., тобто Deo Optimo Maximo, що перекладається як «Господу найкращому найвеличнішому». Спробуємо?»

 

КИРИЛО

 

 

Southern Comfort, Irish Mist, американський та ірландський лікери

«1874 року Мартіну Херонe, юному бармену із Нового Орлеана, захотілося дещо  вишуканого, але із ароматом віскі. Тривалі пошуки та експерименти призвели до виникнення рецепта лікеру Southern Comfort, який складається з понад 100 компонентів, включаючи апельсини, персики та трави. А Irish Mist – це ірландський лікер, який створюється на основі віскі Tullamore Dew, вересового меду та трав, що ростуть в Ірландії Тому він має теплий, медово-трав’яний смак».

 

ДІМА

 

 

Cachaca Abelha та Cachaca Germana, кашаса із Бразилії

Fair, ром із Беліза

«Вдалий момент для тих, хто ніколи не пробував кашаси – маємо три види, від базової до преміальної. Наприклад, Cachaca Germana від сімейной компанії Germana, якій вже понад сто років.

Що насправді варто осіннього вечора, - це ром маленької амбіційної компанії Fair. Її головний секрет – високоякісні інгредієнти та карибське сонце. Лінійка рому від Fair починається від легкого до глибшого та насиченішого, із яскравою палітрою ароматів».

 

САША

 

 

Del Maguey та Ilegal-Mezcal, три нових мескалі із Мексики

«Не можна сказати, що мескаль є популярним у нашій країні. Його і у Мексиці, на батьківщині напою, по-справжньому цінувати та просувати почали лише протягом останніх декількох років. До цього мескаль був долею цінителів та простого люду у штаті Оахака. Del Maguey Single Village Mezcal та Ilegal Mezcal small batch, що з’явилися у нас, представляють раніше недоступний органічний, артизанальний мескаль ручної роботи із свіжим, характерним пекучим смаком, яскравим тоном нагрітої сонцем трави та димними нотами». 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!