Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Люди Good Wine: Павло Третьяков

8 Серпень 2016

 

 

HOME by Good Wine – це аксесуари для дому, кухні та бару, які відтепер можна купити on-line. Завдяки Павлу Третьякову цей відділ є затишним, цілісним та бездоганним. Через те, що Павло є перфекціоністом. Ця риса відображає одну із головних ідей компанії – прагнення досконалості. Павло розповів, як прийшов у Good Wine, чому французька мідь є хорошою та чому він полюбляє антикваріат.

 

ПРО ОСОБИСТИЙ ДОСВІД

Ще за студентських років я потрапив до ресторану і за п’ять років роботи доріс до шеф-повара закладу. Вирішив зробити перепочинок. Але пауза у роботі затягнулася, і я подумав – чи не час змінити вектор діяльності? Я багато чув про Good Wine та спочатку прийшов працювати до відділу гастрономії, де мені чимало став в пригоді мій ресторанний досвід.

ПРО ВІДДІЛ АКСЕСУАРІВ

Людина, яка купила у магазині стейк мармурової телятини, часто запитується – на чому його смажити? Так стало зрозумілим, що відділ аксесуарів потребує розвитку, і в ньому з’явилися грилі, каструлі, посуд, предмети сервірування та багато іншого. Магазин шукав людину, яка б цікавилася предметами кухонного начиння і досконало знала всі позиції. Я запропонував свою кандидатуру.

 

Обожнюю антикваріат, колекціоную старовинні фоторамки – це надихає мене.

 

Я знаю всі представлені у магазині бренди, їхню філософію та продукцію. На наших полицях здебільшого можна побачити аксесуари компаній, які звертають особливу увагу на сімейні цінності або мають вузьку спеціалізацію. Наприклад, ті, що зробили своє ім’я на дошках для нарізання. Всі ці речі є чимось унікальними та, безперечно, довговічними. Працювати із такими предметами цікаво.

 

ПРО ОНОВЛЕНИЙ HOME BY GOOD WINE

HOME by Good Wine – таку назву має відділ сьогодні. Нещодавно у нього з’явився інтернет-магазин, де, крім асортименту, є інформація про бренди. В HOME by Good Wine всі предмети ретельно відібрані. Від ножа для трюфеля до винних шаф, від корисних винних дрібниць до керамічного гриля - все це про комфорт та довговічність. Сміливо можете дарувати близьким будь-який предмет – тут все із світу особливих речей.

 

 

ПРО ОСОБЛИВІ РЕЧІ 

Наприклад, французька марка Cristel підкорила мене своїми правильними каструлями для варіння спаржі. Вона вариться пучком та вертикально, тому каструля має бути високою та витягненою. Тоді стебла готуються у воді, а її голівки, що вважаються делікатесом, на пару, зберігаючи смак та залишаючись хрусткими. Такі предмети справедливо викликають захоплення. Також у відділі представлений вражаючий фінський дитячий посуд Arabia, на якому зображені казкові Мумі-Тролі. Дуже красивий посуд, його має і моя родина.

 

Люблю людей та унікальні речі, з якими працюю. Я є перфекціоністом, і HOME by Good Wine – саме те місце, де якнайбільше можна проявити цю рису.

 

 

ПРО МІДНИЙ ТА ЧАВУННИЙ ПОСУД

Якщо мене запитують, у чому краще готувати великі за об’ємом страви, я рекомендую мідний посуд. Нехай він і потребує особливого догляду та уваги. Французька мідь – це теплопровідний матеріал, який повільно та плавно віддає жар, а значить, є ідеальним  для тушкування та томління. М'ясо, приготоване у мідній каструлі, буде м’яким та ніжним. Щодо чавунного посуду, його я рекомендую для запікання. Наприклад, чавунна гусятниця відмінно впорається із своїм завданням. Не можна сказати, який посуд є кращим або гіршим - все залежить від мети. Якщо до мене завітає людина, яка сумнівається, разом ми у будь-якому разі знайдемо для нього потрібну річ.

 

 

ПРО ГОСТЕЙ

Чудово, що люди, які приходять до нас, люблять слухати та радитися. Часто розповідають про подорожі, показують, що привезли із мандрівок. Я своєю чергою обмінююсь із ними професійним досвідом. Найбільша похвала для мене – коли згодом людина купує те  саме, що і минулого разу, але вже для подарунка. Це означає, що ми влучили в ціль.

 

Весь асортимент тут: goodwinehome.com.ua

Спасибо, ваше мнение важно для нас!