Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

6 історій про крафтове пиво, які вам не завадить знати

31 Березень 2016

 

1. Визначення

Американська асоціація пивоварів надає точне визначення крафтової пивоварні. Його можна прочитати тут. Вона має бути маленькою (річний обсяг виробництва - 6 мільйонів барелів або менше), незалежною від великих гравців ринку (мінімум 75% капіталу пивоварні має перебувати у її власності), традиційною та інноваційною (всі добавки крім солоду мають покращувати та ускладнювати смак та аромат, а не полегшувати його). Для варки пива можна використовувати лише натуральні компоненти (прянощі, квіти, фрукти-овочі тощо) та не припускатися жодної економії на сировині та жодного прискорення процесу виробництва.

2. Історія

Початком історії крафтового пивоваріння прийнято вважати кінець 60­х — середину 70­х. Якщо у Європі за тих часів із асортиментом пива все було більш-менш нормально, в Америці полиці магазинів та кегі у пабах були зайняті здебільшого прісним, легким, безликим лагером виробництва великих компаній. Справжнім любителям пива це набридло, і вони почали набувати власні невеликі пивоварні, відроджуючи традиції, забуті з часів сухого закону. У Британії цього часу пивовари теж не сиділи склавши руки. До середини 70­х там почали активно з’являтися так звані microbreweries — мікропивоварні, господарі яких не відроджували традиції, але швидше займалися виведенням пивоварного мистецтва на якісно новий рівень.

3. Відмінність від пива великих виробників

Головна відмінність між пивною мегакорпорацією і крафтовою пивоварнею у тому, що виробник масового продукту насамперед прагне отримати прибуток, а крафтовий пивовар — зварити смачне, ні на що не подібне, пиво. Крафтові пивовари креативні та ідейні. Для них варка пива передусім хобі, улюблене ремесло. Вони не намагаються економити на інгредієнтах, збільшувати обсяги виробництва та не зберігають свої рецепти у сейфах за сімома замками. Навпаки, постійно діляться досвідом та сприймають один одного не як конкурентів, а як колег по цеху. Насамперед вони хочуть зварити унікальний продукт, задовольнити та здивувати клієнта.

4. Виробництво та компоненти

Для виробництва крафта використовуються лише натуральні компоненти: хміль, солод, вода, дріжджі. І все найвищої якості. У переважній більшості випадків це непастеризоване та нефільтроване пиво. Чимало сортів мають цікаві, незвичні смакові якості завдяки новим, нещодавно виведеним сортам хмелю. У 60­х роках в США почали культивувати його нові ароматичні сорти, і відтоді процес виведення нових видів хмелю пішов всім світом. До деяких сортів крафта додають додаткові інгредієнти — це можуть бути різні трави, спеції, навіть устриці або трюфель.

5. Споживання

Крафтове пиво складно пити залпом та не дивлячись. Спочатку слід оцінити аромат та колір — як із хорошим вином або віскі. Крафтове пиво підійде для будь-якої ситуації: його і на лаві у парку можна випити, і в мішленівському закладі воно буде доречним. Так, пивний ресторан Тео Муссо, господаря культової пивоварні Baladin, у 2013 році був відзначений нагородою престижного італійського ресторанного гіда Gambero Rosso Ristoranti d’Italia за ідеальне поєднання напоїв та їжі.

6. А що у нас?

Сказати, що Україну вже накрило крафтовою хвилею поки ще не можна, але вона вже піднімається. Втім, дуже часто крафтовим пивом продовжують називати усе, що варять безпосередньо у ресторанах. Здебільшого це пиво не має нічого спільного із справжнім крафтом. Є декілька закладів, які дозволяють своїм пивоварам експериментувати, проте  більшість варять за перевіреними роками рецептами. А крафтове пиво — це постійна робота, комбінація нових сортів хмелю і солоду, покращення, інновації.

 

Імпортний крафт вперше в Україні з’явився у нашому магазині. Найпершою справою - пиво та ель виробництва шотландської пивоварні BrewDog (розквіту крафтового пивоваріння у світі багато чим сприяв саме їх успіх). Зараз на полицях магазину представлені близько сотні найменувань від пивоварень із різних країн, включаючи американських виробників — відомих Flying Dog та Anchor Brewing із Сан­-Франциско, із появою якої у 1975 році пов’язують початок крафтового буму в Америці. З травня 2015 ми варимо крафтове пиво за власними рецептами. Першим був зварений #1 — американський пейл ель. За ним - #2 Session Pale Ale. #3 створили разом із пивоварами італійської компанії Baladin. На початку квітня 2016 на полицях магазину з’явиться вже п’ятий сорт елю власного виробництва — #5 American Pale Ale, зварений із хмелю сортів Cascade та Columbus.

Підсумовуючи вищевикладене - якщо ви шукаєте новизни та незвичних відчуттів, вам пряма дорога до крафтової пивоварні або до полиць із крафтом у Good Wine.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!