Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Питання до Айяна Скотта: No Age Statement віскі – це добро чи зло?

31 Березень 2016


Відомо, що судять не з одежі, а з розуму. І захоплюватися віскі, старшим за вашу дівчину або хлопця, легко, навіть коли пляшку ще не відкорковано. А коли на етикетці не зазначений вік, потрібно ще довести, що знаєшся на віскі, щоб винести вердикт. Проте чи не занадто стали зловживати компанії «безвіковими» релізами? Ось що думає з цього  приводу шотландський експерт Айян Скотт.

«Я б сказав, що віскі No Age Statement (NAS), тобто віскі без зазначення віку витримки, це необхідне зло.

 

У часи, коли я тільки починав торгувати віскі, люди дивилися на 10-12-річні односолодові віскі із поблажливим виразом обличчя. Але останніми роками запаси старого віскі значно зменшилися у зв’язку із попитом, що стрімко зріс (насамперед це заслуга Індії та Китаю). Чекати, поки дозріють нові партії спиртів, виробники дозволити собі не можуть: «шоу має тривати», і потрібно торгувати чимось сьогодні та завтра. Тому були покликані маркетологи, які за допомогою різних каналів інформації тепер переконують нас, що NAS – це нормально і навіть добре, адже у віскі головне смак, а не вік. І в цьому вони мають рацію. До релізів NAS не варто ставитися з упередженням. Звичайно, віскі варто оцінювати за смаком, а не етикеткою. І багато релізів NAS справді гідні. Із доступного у Good Wine я би порадив Arran Lochranza Reserve, Glendronach Cask Strength, BenRiach Heart of Speyside.

 

Коли Джон Глейзер, володілець Compass Box, спробував нещодавно поділитися із споживачами додатковою інформацією та надрукувати на етикетці вік всіх використаних у купажі солодів, розплата не забарилася: в ЄС йому заборонили торгувати віскі із такою етикеткою, а Асоціація шотландських виробників віскі пригрозила Глейзеру судом. Тому що за Асоціацією стоять великі компанії і вони прагнуть, щоб споживач залишався в невіданні стосовно того, які спирти та якого віку використовуються у їхньому віскі NAS.

 

Чинне законодавство Шотландії залишає виробникам віскі небагатий вибір: або зазначити  вік на етикетці (і тоді це має бути вік наймолодшого із витриманих спиртів, використаних у купажі/мар’яжі), або не зазначати (тобто зовсім). Жодних проміжних варіантів. Я – на боці Глейзера, я теж віддаю голос за відкритість і вважаю, що людина, яка купує аж ніяк не дешевий віскі, має право знати, які спирти там використовуються».

Спасибо, ваше мнение важно для нас!