Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Правила винороба. Гая Гайа

1 Квітень 2016

Анджело Гайа  — один із найвидатніших італійських виноробів останніх десятиріч, а його вина є присутніми у топі більшості авторитетних рейтингів професійних видань. Про правила життя п’яти поколінь виноробів Гайа розповідає його старша донька — Гая Гайя, яка нещодавно на наше запрошення відвідала Київ. Від 2005 року Гая працює у компанії та запозичує досвід свого батька.

Я ЧАСТО ЧУЮ, що ім’я Gaja асоціюють з інноваціями. Багато хто вважає, що це про технології, проте, на мою думку, найзначніша інновація — у наших головах: що ми зробили для того, щоб стати одним із найкращих виробників вина в Італії.

 

1856 РОКУ У НАШОМУ БУДИНКУ ЗНАХОДИЛАСЯ ТАВЕРНА. Ми готували та подавали їжу для гостей. А одного разу почали пригощати вином, яке виробляли для себе. В цьому вся магія сімейного бізнесу: ви знаходите підтримку кожного рішення та міцнішаєте з кожним поколінням.

 

У 21-РІЧНОМУ ВІЦІ МІЙ ТАТО почав управляти вже успішної виноробнею. За тих часів у П’ємонті всі вина виробляли приблизно однаково: діжки використовували рідко де, вина були досить водянистими, ніхто не порушував негласного статуту. Тато ж волів виробляти великі вина із власним стилем. Зміни в Gaja сталися динамічно та кардинально, абсолютно у нашому дусі.

 

У НАШИХ ТОСКАНСЬКИХ ВИН ХОРОШИЙ ПОТЕНЦІАЛ, і ми вже готові називати їх самодостатніми. Здатними носити власне ім’я, а не ховатися за брендом Gaja.

 

МОЛОДІ ВИНОГРАДНИКИ менше хворіють, дають більше винограду, вони активніші. Тут все — як у людей. Що старше лоза, то прогнозованіший результат вона дає.

 

ВИНО — ЯК ЦУЦЕНЯ. Ти можеш його виховувати, тренувати, і що більше ви працюєте разом, то більше у вас розуміння.

 

В Gaja НЕ ПРИЙНЯТО користуватися послугами фірм, які здійснюють розведення. Декілька років тому ми обійшли всі наші 100 га виноградників та точками позначили найкращі із потенційно активних ліз. Відсадили їх та у випадку потереби пересаджування використовуємо їхні ж відростки.

 

Я АСОЦІЮЮ ІТАЛІЮ ІЗ ТЕПЛИМ СЕРЦЕМ, красою та гарним смаком.

 

GAJA НІКОЛИ НЕ МАЛА ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ. Ми ніколи не вивчали міжнародний смак, щоб виробляти так зване усереднене вино, яке б подобалося всім.

 

ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ КОМПАНІЇ у нас жодного разу не було консультантів із виноробства, натомість сьогодні ми маємо консультантів із трави та комах. Ми не називаємо себе біодинамістами, хоч багато принципів біодинаміки зрозуміли давно та самостійно.

 

АВТОМАТИЗОВАНЕ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО убиває весь мікроклімат ґрунту. Ми спеціально вирушали у гори, щоб зібрати насіння автохтонних трав та квітів, а потім  висадити їх поміж наших ліз, повернувши їх до рідної біосфери.

 

У ВИНОГРАДНИКАХ GAJA ЖИВУТЬ ДИКІ БДЖОЛИ, оскільки життя вулика — гарний індикатор здоров’я виноградника. Ми маємо власну ферму компосту, тому що він — ін’єкція життя, живих організмів та дріжджів для нашої землі.

 

КОЛИСЬ СЕРЕД ВИРОБНИКІВ ВИНА у П’ємонті тривала справжня війна. Але це в минулому. Всі навчилися один у одного, стали краще, вина — цікавішими, а регіон лише  виграв внаслідок цього.

 

МІЙ БРАТ на 14 років молодший за мене. Коли йому було пару місяців, мама нанесла на палець краплю вина та дала йому спробувати. Так що я добре пам’ятаю, як пішла до початкової школи, почала писати, читати, проте не пам’ятаю, коли почала пити вино.

 

Найновіше вино у сім’ї. Вина Gaja, на які рекомендують звернути увагу наші сомельє:

Barbaresco 2012 — класичне Барбареско від Gaia.

Gaia & Rey 2005 — шардоне, назване на честь доньки Гаї та бабусі Клотильди Рей.

Brunello di Montalcino Rennina 2010 — один із найкращих вінтажів останнього часу.

Camarcanda 2010 — вино із прибережного регіону Тоскани.

Camarcanda Vistamare 2014 — біле вино із сортів верментіно и віоньє.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!