Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Брати віджимають

2 Квітень 2016

 

Симоне та Паоло – рідні брати, живуть у Тоскані, доглядають сад оливкових дерев. Виготовляють Extra Virgin, продають його до 12 країн світу та отримують за нього нагороди. Авторитетний рейтинг Flos Olei включив ферму Fonte di Foiano до двадцятки найкращих у світі, а у березні цього року гід Gambero Rosso назвав Fonte di Foiano “Фермою року 2016”. Один із братів, Паоло, прилетів до Києва, щоб розповісти про тисячолітні дерева, смак та космічну швидкість виготовлення масла, яке тепер можна придбати у Good Wine.

 

НАШІ БАТЬКИ, Мішель та Марина, мріяли про ферму. У 1979 році вони продали салон краси у Мілані та купили занедбаний сад на пагорбах Тоскани, з видом на море та острови. Засукували рукави та перетворили свою мрію на реальність. Тепер це оливковий гай у вісім тисяч дерев. А дата заснування ферми стала назвою одного із видів нашого масла.

 

НАШ САД – це двадцять п’ять гектарів землі, яку люблять. Зараз на ній зростає чотири види дерев.

 

СПОЧАТКУ МИ ВИРОБЛЯЄМО МОНОСОРТИ МАСЛА. А після змішуємо у певних пропорціях. Масло різних років може різнитися за смаком, проте я намагаюсь віднайти ідеальне співвідношення. Радий, що цей шлях нескінченний.

 

ВІД МОМЕНТУ, КОЛИ ОЛИВУ ЗІБРАНО, до моменту, коли сировина перетворюється на масло, має минути щонайбільше дві години. Зараз ми виробляємо шість видів масел. Є органічне, є моносортові, наприклад, Moraiolo, є бленди.

 

ТИМ, ХТО НІКОЛИ НЕ СМАКУВАВ НАШОГО МАСЛА, варто знати три важливі речі. Перша: воно із перчинкою. Друга: в ньому багато свіжості. Третя: це масло – поліфонія смаків. До цього треба бути готовим.

Особисто я люблю їсти своє масло із томатним супом, його добре додавати до рису, бобових та, звичайно, до салатів.

 

МИ ВИПУСКАЄМО ЛИШЕ EXTRA VIRGIN. Наша гордість – масло із назвою Gran Cru. Це бленд із чотирьох видів оливок. Він має інтенсивний, для декого, можливо, надінтенсивний смак: свіжість артишоку, легка гіркота та запах трави, аромат зеленого мигдалю та листя томата.

 

ДЕРЕВО, ЯКОМУ ПОНАД ТИСЯЧУ РОКІВ – а в моєму саду, поряд із восьмисотрічними, живе і таке, – дає стабільний якісний врожай, на нього можна покластися. Про молоде дерево, якому тридцять п’ять років, я так сказати не можу.

 

ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ я працюю у цьому саду, і те, що моє масло найкраще,  я сам собі зміг сказати лише років з сім тому. І я себе не обманював. Тому що до цього була щоденна праця, порівняння із іншими, незліченні спроби зрозуміти особливості чужих масел. Знаю точно: покращити якість свого продукту можна лише добре знаючи смак інших.

Наш сервіс «Особистий помічник» надасть вам допомогу у виборі найкращого масла для будь-якої страви, оформить замовлення та оперативно доставить його за призначенням.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!