Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Грузинське вино із американським акцентом

7 Квітень 2016

У кожній країні є виноробня, яка зробила серйозний внесок у розвиток галузі і з часом стала лідером на ринку. В Грузії, як не дивно, ці лаври дісталися американцю Джону Вурдеману – засновнику та співвласнику виноробні Pheasant’s Tears. Його можна порівняти із Анжело Гайа в Італії та Робертом Мондаві у Штатах. Джон родом із Америки, проте вже 20 років живе у Грузії, і завдяки йому про «правильні» грузинські вина дізналися у всьому світі. Сьогодні вина Pheasant’s Tears продаються у 17 країнах, а сама виноробня вважається одним із лідерів ринку серед невеликих виробників, що працюють за традиційним методом.

 

Я НАРОДИВСЯ у сім’ї художника в Нью-Мексико. Коли мені було 15 років, в одному із улюблених музичних магазинів я натрапив на диск із традиційним грузинським фольклором - поліфонією. Ця музика перевернула мою свідомість. Я ніколи не чув нічого подібного і захотів дізнатися більше про цю країну.

 

ГРУЗІЯ – СПРАВЖНЯ КРАЇНА, вона не схожа на жодне місце на землі. Тут менше всього «пластику»: справжні взаємини у сім’ї та з друзями. Існують сильні традиції у піснях, танцях. У кожному регіоні Грузії є безліч неймовірних рецептів та, звичайно ж, чудові вина.

 

У 1996 РОЦІ Я КУПИВ БУДИНОК У СІГНАХІ. Все своє дозвілля малював та колекціонував давній фольклор із різних куточків Грузії.

 

ГЕЛА ПАТАЛАШВІЛІ, винороб у п’ятому поколінні, у мене запитав: «Чому ти цікавишся лише музикою та малюванням, якщо наша країна 8 тисяч років займається  виробництвом вина, адже вино – це не менш важлива частина нашої культури?».

 

ПРАКТИЧНО У КОЖНОМУ ДВОРІ В ГРУЗІЇ закопаний квеврі на 500-700 літрів, де виробляють вино для своєї сім’ї.

 

ЗАЙНЯТИСЯ ВИННИМ БІЗНЕСОМ ми вирішили у 2007-му. Дійшли ідеї, що хочемо виробляти вина лише за традиційною технологією в квеврі, лише із місцевих сортів винограду і з турботою про природу, лише органічними методами.

 

КВЕВРІ, на відміну від римських амфор, спочатку використовувався для виробництва вина, а не для транспортування. Його закопують у землю, завдяки чому отримують стабільну температуру бродіння. У квеврі здійснюється первинна ферментація, а навесні, коли теплішає, починається малолактика.

 

КОЛИ МИ ПОЧАЛИ ГЛИБШЕ ЗАНУРЮВАТИСЯ У ВИННИЙ МИР, дійшли висновку, що дуже багато вина виробляється однаково: із культурними дріжджами із  ензимами, які дають стабільну якість, з  сильним впливом дуба. Винороби дотримуються певного стандарту та більшість цих вин однакові, неважливо, звідки вино та із яких сортів: із Наппи, Баросси, Італії, Іспанії, навіть із Телаві  – вина були подібними. Ми хотіли зробити дещо справжнє, з душею, із традиційним грузинським характером.

 

МІЙ ВИНОГРАДНИК знаходиться в ідеальному місці. Вітер на ньому ніколи не припиняється, що природним чином забезпечує здоров’я винограду. Він практично не хворіє, і в такому випадку немає потреби труїти виноград хімією. Також вдень тут доволі спекотно та сухо, а вночі з гір спускається холодне повітря, що дозволяє винограду рівномірно визрівати.

 

БІОДИНАМІКУ НЕ ВИКОРИСТОВУЮ, потрібно слухати лози, а не місяць. Мій виноградник живий! Мені не потрібно займатися біодинамікой, щоб на ньому з’явилося життя.

 

Я ХОЧУ ЗІБРАТИ у своєму винограднику всі 525 грузинські сорти. Зараз у мене на експериментальній ділянці висаджено 417. Я спостерігаю за ними. Дивлюсь, як вони поводяться, розумію, як за ними доглядати, і потім вирішую, який сорт висадити  для виробництва. Сьогодні ми постійно виробляємо 11 вин, і ще багато експериментів із рідкісними сортами.

 

НАША ФІЛОСОФІЯ – не втручатися у виноробний процес. Ми працюємо лише на диких дріжджах, без дуба, стабілізаторів та фільтрації.

 

ГРУЗІЯ МАЄ КОЛОСАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ у винному туризмі.  Люди вже були у Бордо, в Наппі, і повсюди вина виробляються однаковим методом – у сталі та діжках. В Грузії вино виробляють із давніх часів, і нічого не змінилося. Коли турист приїздить до Грузії, він перетворюється на частину давньої культури, і найважливіше, що це хороші вина, а не лише красива історія.

 

У травні 2016 року велика лінійка вин Pheasant’s Tears з’явиться на полицях Good Wine.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!