Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

9 фактів, які корисно дізнатися про Whisky Dram Bar

20 Квітень 2016

 

Навіть якщо ви просто вирішили відвідати магазин, щоб купити оливкове масло та  трохи спаржі для салату, ця інформація стане вам у пригоді. Зрештою, краще заздалегідь вирішити – чи їхати власною машиною, чи викликати таксі. У Good Wine працює бар, де можна спробувати 100 віскі із Шотландії, Японії, Тайваню та Індії, при цьому зберігаючи їхню роздрібну вартість. Деякі із цих віскі вже не можна віднайти ніде в Україні, в тому числі – від незалежних ботлерів або із дистилерій, які закрилися.


100 НАЙМЕНУВАНЬ – стільки різних видів віскі є доступними для дегустації у Whisky Dram Bar у будь-який момент. Підбірка рідкісна з огляду на якість та різноманітність для всієї Європи. Також варто додати, що присвячено її виключно солодовим напоям. Справа у тому, що віскі-бар – концептуальне продовження фестивалю Whisky Dram, який було проведено нами у листопаді минулого року у Києві. Якщо хтось не встиг його відвідати або йому не вдалося спробувати все задумане, він має можливість чимало надолужити за допомогою Whisky Dram Bar.

 

На цей момент це найкраща ціна, за яку можна продегустувати односолодовий віскі в Україні. Вартість 1 порції ("драма") = вартість пляшки на полиці магазину, розподілена на кількість порцій.

 

20 МЛ – розмір мінімальної порції («драма») у віскі-барі. Цієї кількості цілком достатньо для того, щоб розпробувати будь-який сингл молт. Звісно, можна замовити собі на пробу 40, 60 мл та більше. Або ж взяти віскі із собою, якщо ви за кермом або бажаєте  продовжити дегустацію у домашньому оточенні. Для цього на барі є спеціальні ємності.

 

 

2 КОВТКИ – стільки потрібно зробити для того, щоб розпробувати віскі по-справжньому. Перший ковток можна назвати «підготовчим». Він надає можливість рецепторам адаптуватися до високого вмісту алкоголю у напої. А вже другий та наступні ковтки падають на підготовлений «ґрунт» та дозволяють висловлювати більш зважені міркування щодо смаку, аромату та присмаку молту.  

30 ГРН – мінімальна вартість однієї порції віскі у Whisky Dram Bar. За цю ціну можна, наприклад, спробувати який-небудь молт із дуже симпатичної серії The Ten від французького незалежного ботлера La Maison du Whisky. Загалом ціноутворення у віскі-барі надто просте. Роздрібна вартість напою ділиться на 35 – кількість порцій, яка  міститься в одній пляшці. Зараз це найкраща ціна, за яку можна продегустувати односолодовий віскі в Україні.

41 ГОД – вік найстарішого віскі, який можна спробувати у віскі-барі сьогодні. Йдеться про Glenglassaugh Massandra Sherry Finish 41 y o, 1973  бочковою міцністю 44,5%. Це  доволі рідкісний реліз спейсайдської дистилерії Glenglassaugh був одним із знакових напоїв фестивалю Whisky Dram минулої осені.  2014 року випустили всього 388 пляшок цього молту з тонами сушеного ананаса, банана, ізюму та імбиру. Додаткову інтригу створює «фініш» (довитримка) у діжках Sherry puncheon (667 л) із «Масандри».

 

 

167 PPM – такий фенольний показник у Octomore 6.1 із підбірки Whisky Dram Bar. За допомогою ppm оцінюють ступінь окуреності солоду, із якого виготовлений напій, торф’яним димом. У більшості сучасних сингл молтів він має значення 1-5 одиниць, і це значення навіть не зазначається на пляшці. Так що Octomore 6.1 – один із найдимніших віскі у світі сьогодні. І його також можна спробувати у віскі-барі.

61,9% – такий вміст алкоголю у найміцнішому напої віскі-бару – Inchgower Managers Choice, 1993, витриманому у діжці з-під хересу. Молти бочкової міцності (Cask Strength), вміст алкоголю в яких не редуційовано до комерційних стандартних значень, вважаються елітою серед сингл молтів. У Whisky Dram Bar такого віскі – декілька десятків пляшок.

3 НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПОЗИЦІЇ віскі-бару. The Ten #07 Medium Islay Peat – дуже легкий, свіжий, із легкою димністю в ароматі. Springbank 10 y o з тонами лимонної цедри, зеленого яблука та прянощів. А також спейсайдський молт 8-річної витримки Frisky Whisky від Craigellachie distillery. Ці молти ще є у запасі Good Wine. Про ті віскі, які варто поспішити спробувати, читайте у наступному абзаці.

 

 

1 – така кількість пляшок (насправді, навіть менше) залишилося таких молтів, як, наприклад, Glenlivet 40 y o або Littlemill 1985 Rare Old. Перший бутильований італійським  незалежним ботлером Wilson & Morgan та протягом всього строку від 1975 року витримувався у діжці з-під Oloroso – сухого різновиду хересу. Littlemill 1985 Rare Old створив незалежний шотландський ботлер Gordon & Macphail. Такої дистилерії, як Littlemill, в Лоуленді більше не існує. Її  було закрито 1994 року, а після трапилася пожежа, яка звела нанівець всі шанси на поновлення. Whisky Dram Bar – одне з небагатьох місць у світі, де ще можна спробувати цей реліз.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!