Новини

Питання Айяну Скотту: чи розбавляти віскі водою?

15 Березень 2016
55-річний шотландець Айан Скотт – експерт із віскі, який за свою багаторічну кар’єру встиг попрацювати і на виробництві (Springbank Distillery), і в торгівлі, і в просуванні скотчів. Весь березень він гостює у Києві, дає у Good Wine майстер-класи та із задоволенням відповідає на будь-які питання, в тому числі і щодо віскі.
 
 
 

Кожен вільний пити віскі по своїй уподобі. Особисто я волію пити «солод» у чистому вигляді. Якщо міцність понад 48% – додаю пару крапель води, щоб віскі «розкрився». Ніколи в житті не розбавляв односолодові віскі нічим, крім води. Коли, імбирні елі – це  для «блендів». И лід, на мою думку, також. Проте в Америці надають перевагу синглмолтам саме із льодом.
 

Камені у бокалі? Я цього не розумію. В теорії камені кращі за лід, оскільки охолоджують напій без додавання води. З іншого боку, якщо вам для чогось потрібен охолоджений  нерозбавлений singlemalt, то чом би просто не охолодити келих?
 

Келихи – гленкерн. Або невеликі келихі на ніжці. Із того, що продається у Good Wine, можу порадити дегустаційні Special Glasses, дижестивний Authentis або винний Grand Palais Exquisit виробництва Spiegelau. Всі вони ідеально підходять для дегустації віскі. Якось бачив презентацію одного бренда, де фігурували келихи, подібні до хайболів. Вочевидь невдалий вибір для «солодів». А віднедавна з’явився новий «модний» келих для віскі – Neat glass. Розроблений в США на основі наукових досліджень, вишуканості в ньому немає анітрохи, подібний до скляного горщика, але справді гарний для дегустацій і в Європі я зустрічаю його все частіше.

 

Свої питання щодо віскі ви можете поставити Айану Скотту особисто у будь-який будній день у відділі міцного алкоголю магазину Good Wine на Мечникова. Розклад  майстер-класів у рамках "Школа Скотча".

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!