Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Питання Айяну Скотту: як поєднувати віскі та їжу?

23 Березень 2016

Новий епізод 10-серійного інтерв’ю-шоу «Запитай у Айяна» з участю шотландця Айана Скотта – експерта із віскі, який встиг протягом своєї багаторічної кар’єри попрацювати і на виробництві (Springbank Distillery), і в торгівлі, і в просуванні скотчів. 

Я не знаю страви, до якої було б неможливо підібрати підходящий віскі.

 

Тістечка? До тістечок та кексів, які містять ваніль, доречним є віскі із ванільними нотами, наприклад, десятирічні Glenburgie або Miltonduff від Gordon & MacPhail. Фрукти? Пробував, смачно, рекомендую Arran 10YO. Із морозивом? Дуже смачно. Спробуйте вершковий пломбір із 15-річним BenRiach (Dark Rum Wood Finish). Чорний шоколад? Glendronach Sherry 12YO та Aberlour 16YO. Я б сказав, що гострі страви китайської та індійської кухні менш за все підходять до віскі, оскільки «обпечені» рецептори язика не можуть відрізнити всі ноти напою. Проте впевнений, виробники індійського односолодового віскі Amrut дотримуються іншої думки. А в Китаї зростають продажі однозернового Haig Club – він був створений саме із врахуванням смаків азіатської публіки, яка надає перевагу віскі із вираженими солодкими нотами, та саме як супровід трапези, в першу чергу – рибних страв.

Одним із моїх найулюбленіших поєднань є шотландський копчений лосось та віскі Лоуленда Auchentoshan або Glengoyne (формально винокурня знаходиться у Хайленді, проте буквально через дорогу від неї починається Лоуленд, і там розташовані її склади). Може здатися, що із копченим лососем має поєднуватися окурений віскі, але це не так – димні ноти скотча геть забивають слабші копчені ноти риби. Тобто не завжди можна добитися ідеального поєднання, підбираючи їжу та віскі за принципом подібності смакових нот. Окурені віскі прекрасно поєднуються із хаггіс – найвідомішою шотландською стравою, доволі пряною. І разом з тим із ним же відмінно «заходять» віскі Спейсайда, такі як Tomintoul або Clynelish. До їхніх друзів зарахуйте також шинки, свинину та курятину. Ідеальним супроводом стейка, справжнього стейка із м’яса  бичка шотландської породи Ангус, будуть «пряні» та «мінеральні» віскі, такі як Dowmore та Glenfiddich. Та, нарешті, борщ, який я нещодавно вперше спробував. Беріть до нього Springbank 12YO – мій улюблений.

 

Свої питання щодо віскі ви можете поставити Айану Скотту особисто у будь-який  будній день у відділі міцного алкоголю магазину Good Wine на Мечникова. Розклад майстер-класів у рамках "Школа Скотча".

Спасибо, ваше мнение важно для нас!