Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Як спробувати 5 великих вин протягом одного вечора

17 Березень 2016
Готуйтесь до серйозних змін винної культури! Усі головні винні критики світу  висловилися у такому дусі з приводу появи Coravin. Про пристрій мрії, що дозволяє  наповнити келих, не відкорковуючи пляшки, ми вже писали докладно. Його винахідник Грег Ламбрехт говорить про Coravin так: «Це як з телевізором. Ти маєш пульт, і маєш змогу переключатися з каналу на канал. Мені, наприклад, ніколи не подобалося пити те саме вино протягом вечора…». Порівняння здається особливо вдалим, якщо згадати, що кожне вино розповідає власну унікальну історію. Ми обрали 5 історій, які можна прослухати/спробувати у кімнаті великих вин у Good Wine, де є можливість продегустувати великі вина за ціною роздробу. Без Coravin такої можливості не було б, зрозуміло.

1. Той, хто вижив

Санторіні – вулканічний острів на півдні Греції, де виноград теоретично не повинен зростати. Тут надто спекотно, практично немає дощів, цілорічно віє сильний гарячий вітер з боку Африки. Втім, виноробством на острові займаються протягом ось вже 3000 років. Щоб зберегти лозу, місцеві винороби навчилися формувати з неї «корзинки», які лежать на землі. По-перше, така «корзина» захищає грона від вітру. По-друге, вона допомагає збирати росу, щоб хоч якимось чином живити виноград в умовах дуже сухого клімату. Ще трохи вологи добувають корні, що проникають на 20 метрів вглиб бідного ґрунту, який складається із вулканічного попелу, лави та пемзи. «Оскар» за головну роль у цих  «нелюдських» умовах критики без вагань віддають асіртіко – білому автохтонному сорту, який виявляє приголомшливу кислотність, незважаючи на спекотний клімат. У Hatzidakis Winery достатньо старих ліз віком 80-100 років, щоб продемонструвати його найкращі якості. Assyrtiko de Mylos доступний келихами.

2. Відлюдник із Абруццо

Едоардо Валентині – один із найзагадковіших виноробів світу. Протягом тривалих років своєї діяльності він надійно захищав таку репутацію. Валентині зневажав маркетинг та піар. На Azienda Agricola Valentini в Абруццо дуже рідко пускали чужинців, до яких господар апріорі відносив всіх представників ЗМІ та винних критиків. «Він був суворий, як Муссоліні. Навіть сісти не пропонував», – згадують про свої рідкісні контакти із Едоардо італійські журналісти. Згадують, втім, із великою повагою. Коли майстер у 2006 році помер, про нього написали усі головні світові видання, що мали винну рубрику… Білі вина, які виробляв пан Валентині, були одними із найкращих в Італії. Перфекціоніст, для виробництва своїх Trebbiano, Montepucliano та Cerasuolo він відбирав лише 5-10% свого врожаю, решту продаючи сусідам. Не визнавав сучасних технологій, витримуючи вина в дуже давніх славонських діжках, які не надають вину дубових відтінків. Сьогодні господарством управляє син Едоардо – Франческо. Говорять, весь у батька. «Якщо маєте намір зв’язатися зі мною, напишіть листа від руки», – вимагає він. На пробу у Good Wine – рожеве Cerasuolo d’Abbruzzo.

3. Wine-шифтінг

До початку 1990-х господарство Petrolo випускало не надто видатні червоні вина (за виключенням санджовезе Torrione), без будь-якого сподівання на зміну стану речей. Лука Санджаст, який мав успадкувати виноробню, жив у Римі і бачив себе успішним художником, а не виноробом. Незважаючи на те, що хлопець був художником-самоучкою, арт-критики йому симпатизували. Географія його виставок розширювалася, а вартість полотен піднялася до $20 000. «Проте коли захворів мій батько, мати попросила мене приїхати до Тоскани та зайнятися господарством, – розповідає він. – Фактично це  означало кінець арт-кар’єри. Втім, я погодився». Свої нереалізовані амбіції Лука спрямував на розвиток Tenuta di Petrolo. Залучив консультантом великого Джуліо Гамбеллі – відомого спеціаліста із санджовезе. Багато чому навчився сам. У підсумку ні про що не шкодує. Під його управлінням Petrolo увійшло до числа знакових господарств Тоскани, де створюють одне із найкращих у світі мерло Galatrona. А в Good Wine келихами можна спробувати Boggina – вино із санджовезе, якого у рік випускається не більш ніж 500 літрів.

4. Хто, якщо не ми

У 1960-х неподалік від Верони агроном Реміджио Бордіні виявив незвичний сорт винограду, який вдався шляхом природного схрещення каберне фран та мерло. Сорт, що дістав назву каберло, мав би існувати у статусі природного феномену, якби не тосканське господарство Il Carnasciale у східній частині К’янті, що належить німецькій парі – Вольфу та Беттині Рогорскі. Під керівництвом енолога Вітторіо Фіоре невелика кількість ліз каберло була висаджена на їхній ділянці, і в 1988 році Il Carnasciale вперше випустив на ринок своє унікальне вино. Досі воно не має аналогів, оскільки немає інших місць, де б вирощувалося каберло. А площа ділянки 2,1 га перетворює його на одне із найрідкісніших вин на землі. За допомогою Сoravin у Good Wine можна спробувати друге вино компанії – Il Carnasciale. Щільний, могутній, типовий супертосканець.

5. Ноїв ковчег

Для збільшення ефективності використання сільгоспугідь винороби Умбрії у XIX столітті використовували дерева. Лозу спрямовували на стовбур, і таким чином вона піднімалася високо над землею, звільняючи додаткову площу для інших культур. Із поширенням тракторів від цієї практики відмовилися – надто незручно було обробляти порослі деревами землі. Проте у господарстві Paolo Bea, яке відомо своїм бутиковим підходом до виробництва вина, не стали поспішати із корчуванням. Для ліз, висаджених понад 12 років тому, дерева стали певною мірою Ноївим ковчегом. У відриві від землі вони пережили епідемію філоксери та продовжують плодоносити, хай і не так рясно, як раніше. Проте якість вина із цих ягід нівелює всі незручності у зв’язку із доглядом та надзвичайно низькою врожайністю. Arboreus руйнує стереотипне уявлення про требіано як про сорт без особливих претензій. Якщо для цього потрібно вилізти на дерево, Паоло Беа готовий.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!