Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Питання до Айяна Скотта: де шукати інформацію про шотландський віскі?

25 Березень 2016

Читайте чергову порцію відвертих розповідей Айяна Скотта. Цього разу шотландець оповідає про свої найулюбленіші джерела інформації про шотландський віскі.

 

Улюблений канал YouTube

Ralfystuff, його веде Ралфі Мітчелл, справжній шотландець. Він пробує та описує віскі, а віднедавна – й інші міцні алкогольні напої. Зрозуміло викладає, часто жартує – загалом, гарний.

Улюблені сайти

https://www.whiskybase.com, https://www.maltmadness.com, https://www.thewhiskyexchange.com, http://www.royalmilewhiskies.com.

Улюблені експерти

Серед тих, хто пише про віскі, люблю читати Дейва Брума (@davebroomwhisky). Він шотландець. На другом місці – Чарльз Маклін. Теж шотландець. Що тут скажеш – так, я надаю перевагу читанню шотландських експертів.

Улюблена преса

Журнал Whisky Cask, нещодавно з’явився. Scottish Field – журнал, присвячений шотландському способу життя та новинам, із спецвипусками для поціновувачів віскі.

Улюблений подкаст

Подкаст? Що це? А, ха-ха, я спочатку подумав, що йдеться про port cask (діжка, в якій витримували портвейн, – прим. GW). Ні, я не слухаю подкастів, я вирішив, що є занадто старим для них.

 

Свої питання про віскі ви можете поставити Айану Скотту особисто у будь-який будній день у відділі міцного алкоголю магазину Good Wine на Мечникова. Розклад майстер-класів у рамках "Школа Скотча".

Спасибо, ваше мнение важно для нас!