Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

ТОП-5 оливкових масел від Марко Ореджіа

25 Березень 2016

Протягом п’ятнадцяти років Марко Ореджіа (Marco Oreggia) – енолог, сомельє, професійний дегустатор оливкового масла, вина та граппи – досліджує масла із десятків країн світу. Ті, що сподобалися, включає до свого щорічного списку Flos Olei – гід із вибіркою найкращих виробників та продуктів останнього року, та, мабуть, найавторитетніший рейтинг оливкових масел у світі.

У березні Марко Ореджіа разом із бренд-шефом Good Wine Володимиром Ярославським провів лекцію про правила дегустації оливкових масел та їх поєднанні із їжею. Ми попросили Марко обрати на полицях Good Wine п’ять оливкових масел, які увійшли до його останнього рейтингу, та розповісти про переваги кожного з них.

 

Casas de Hualdo

Кастилія-Ла-Манча, Іспанія

Сорт: 100% Арбекіна

 

Оливкове масло, яке отримало нагороду у 2016 році. Casas de Hualdo – великий виробник, у володінні якого перебуває 600 га оливкових плантацій. Масло 2016 року із оливок сорту арбекіна вдалося легким та делікатним, із м’яким присмаком артишоку, свіжоскошеної трави та мигдалю. Ледь відчутна легка пряність та перцевість, яка лишається глибоко у горлі у кінцевому присмаку. Таке масло – ідеальний компаньйон риби або легких салатів.

 

Tenuta di Carma

Лаціо, Італія

Сорт: 85% Леччино, 15% Франтойо

 

Ніжний бленд двох сортів оливок від виробника, що входить до складу модного концерну Bvlgari. В ароматі масла Tenuta di Carma можна відчути нотки бальзамічної свіжості, м’яти, розмарину, а у смаку з’являються мигдаль та шавлія. Витончений, досить насичений смак є доречним доповненням до брускет, овочів на грилі або простих овочевих салатів.

Casas de Hualdo

Кастилія-Ла-Манча, Іспанія

Сорт: 25% Арбекіна, 25% Корнікабра, 25% Манзанілла, 25% Пікуаль

 

Вдалий бленд від вже знайомого виробника. Продукт вдався досить інтенсивним, насиченість – вище за середню. У смаку відчувається зелений томат, яблуко, базилік та артишокова м’якість. Поєднується із грибами на грилі, овочевими супами, пастами із м’ясними соусами, рибою та птицею на грилі.

 

La Organic

Андалусія, Іспанія

Сорт: 100% Пікудо

 

Моносортове масло від органічного господарства, яке отримало особливу відзнаку у Flos Olei 2016. В ароматі – евкаліпт. Масло ароматне та насичене, у смаку відчуваються стиглі яблука, банан, і все це приправлено пряністю та перцевістю базиліку, м’яти та чебрецю. Поєднується із антипасто, витриманими сирами, м’ясом та дичиною, тунцем, овочами та грибами на грилі.

 

Oliveto Fonte di Foiano

Тоскана, Італія

Сорт: 50% Мауріно, 35% Франтойо, 10% Моралоло и 5% Піколіне Лангедок

 

Ручне збирання та душевний підхід до виробництва позначається на якості та ароматиці масла від цієї невеликої компанії. Запах – свіжі артишоки, молода трава, чорний перець та розмарин. Вони ж лишаються у смаку, який відтіняється нотками м’яти та витонченою, вишуканою перцевістю. Поєднання – складні та багатокомпонентні салати, червоне м'ясо, супи, пасти із інтенсивними соусами та витримані сири.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!