Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Як підібрати вино до м’яса

1 Вересень 2015
Що, як не правильно підібране вино, здатне підкреслити смак хорошого стейку? Дотримуючись цих простих правил, можна швидко підібрати вина, які є доречними до будь-якого м’яса – від індички до хамона.

Обираючи вино до стейків або м’яса для смаження на грилі, якщо йдеться про категорію  mediumwell до welldone, оптимальним вибором будуть вина Бордо. Дивимося у бік значимих «О-Медок» (Haut-Medoc), наприклад, із сортів каберне совіньйон або каберне фран.

Коли йдеться про копчене м'ясо - хамон, прошутто, ковбаси, - за смаком вони, зазвичай, іще й солоні. У такому поєднані слушним є вино солодке та ледь копчене. Обираємо серед округлого, солодкуватого вина із палено-копченими ароматами. Наприклад, іспанський монастрель або інші ароматні іспанські вина із автохтонних сортів.

Якщо під м’ясом розуміємо птицю у приготованому вигляді, найбезпечнішим вибором стануть вина oakedwhite. Найуніверсальнішим себе тут демонструє витриманий  у дубі шардоне. Бажано шардоне південного спрямування (наприклад, Stump Jump Lightly Wooded Chardonnay із вдалим поєднанням якості і ціни на вина до м’яса).

Збірна м’ясна тарілка – різної витримки ковбаси, від салямі до мортаделли, жамбоном, копченим м’ясом і закусками, з наборними міксами краще за все поєднується щось базове та нейтральне, вино з найменш насиченим і складним смаком. Обираємо поміж італьянським дольчетто, вальполічеллою або навіть найпростішим піно нуар.

До м’яса томленого, тушкованого на кшталт біфбургіньона, або дуже довго запеченого, підберемо вина зрілі, шовковисті, спокійні і не надто інтенсивні. Спробуйте взяти зрілий піно нуар або давню ріоху.

Замовити вино до м’яса можна онлайн за допомогою послуги «Особистий Помічник» або придбати у магазинах Good Wine.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!