Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

6 грузинських вин нової хвилі

2 Вересень 2015

У лютому на полицях Good Wine з’явилися нові, нетипові для українського ринку вина із Грузії. Сьогодні знайомимо вас із винами нових врожаїв від давніх знайомих із Кахетії.

Нагадаємо, що у квітні до Києва приїздили представники нового грузинського виноробства Іраклій Глонті (Lagvinari), Бека Готсадзе (Gotsa), Реваз Петріашвілі (Petriaant Marani), Гоча Ічкітідзе (Mukuzani), Яго Бітарішвіли (Iago's Wine), Георгі Соломнішвілі та Георгі Есіташвілі (Winiveria), які виробляють вина здебільшого за давньою грузинською технологією в глиняних глечиках квеврі з ферментацією на меззі і, в деяких випадках, на гребенях.

У новій поставці вже знайомі вина молодших вінтажів 2013-2014 років, а також декілька примітних новинок.

Іраклій Глонті із Lagvinari виробив вино із рідкісного сорту винограду «отцханурі сапере» (Otskhanuri Sapere), який вирощують практично лише у Західній Грузії, в Імеретії. Найменування винограду перекладається як “барвний”  - він дає сік червоного кольору, а не білястий, як більшість інших червоних сортів. Ось і вино вдається насиченого  червоного кольору, воно має яскравий фруктовий аромат, елегантне на смак. На відміну від інших кахетинських червоних вин, отцханурі сапере містить менше алкоголю та більше кислотності. За межами Грузії це вино дуже важко віднайти.

Ще одна новинка від сім’ї Бітарішвілі (Iago's Wine) — Mandili Mtsvane. Яго надав своїй дружині Манділі ділянку виноградника «мцване» та один глечик на тисячу літрів — так вона стала першою жінкою-виноробом у Грузії. У результаті було вироблено 1200 пляшок легкого, не танінового Mandili Mtsvane. Дуже рідкісне вино.

Варто відзначити нову поставку вин Petriaant Marani. Минулого разу ці вина можна було спробувати лише на фестивалі грузинських вин, після якого всю партію вин Ревазом Петріашвілі було продано за два дні.  Вин дійсно бракує — виробництво дуже лімітоване,   а квоти для України дуже невеликі. Це стосується всіх виробників нової хвилі грузинського виноробства.

  • Petriaant Marani

Вина: ркацителі, мцванекахурі, сапераві, купаж ркацителі та мцванекахурі
Обсяг виробництва: максимум 4 тис. пляшок на рік
«Якщо хтось бажає виробляти вино без гребенів і мезги, нехай використовує металеві чани, а не квеврі. Це буде вином європейського типу із грузинських сортів винограду. Його можна витримувати і в чанах, і в діжках. Такі вина шлях собі обов’язково знайдуть. А наші вина, вироблені в квеврі на меззі і гребенях, свій шлях уже віднайшли. Це поки навіть не шлях, а лише стара стежка, проте вона вже напевно не заросте» - Реваз Петріашвілі, власник, винороб.

  • Iago's Wine

Вино: чинурі
Обсяг виробництва: 3-4 тис. пляшок на рік
«Селяни у нас макуху «матір’ю» називають і запитують: ти вино робиш з «матір’ю» або  без «матері»? Без «матері» вино вдається дуже легким, але нестійким та чуттєвим. І маємо додавати більше сульфітів, наприклад. Моє вино із «чинурі» народжене з «матір’ю». Втім, деякі імпортери просять вино, вироблене без макухи, – для них роблю виняток» - Яго Бітарішвілі, власник, винороб. 

  • Gotsa

Вина: ркацителі-мцване, кісі, тавквері, чинурі&горулі, цицка, сапераві
Обсяг виробництва: 10 тис. пляшок
«На виноградник необхідно їздити сім’єю, вкладати в нього душу, пісні йому співати, пестити лози. Маленький клаптик землі з виноградником – це жива істота, яка уважно  дивиться на тебе. Як ти з ним поводишся, так він тобі і відповідає» - Бека Готсадзе, власник, винороб.

  • Lagvinari

Вина: цицка, аладастурі, крахуна, сапераві
Обсяг виробництва: до 30 тис. пляшок на рік
«Моя філософія виноробства – мінімальне втручання у погребі, головне відбувається на винограднику.  Мета полягає в тому, щоб довести до келиха те, що має назву терруар, тобто гармонію космосу, землі та людини, яка на ній працює» - Іраклій Глонті, власник та винороб.

  • Mukuzani

Вина: мукузані
Обсяг виробництва: 7 тис. пляшок у 2011 році,  4 тис. пляшок у 2013 році
«Вино подарувало мені багатьох нових друзів, і, можу сказати, що люди, які люблять вино, відрізняються від тих, хто його не любить. Я це чітко відчуваю. Любителі вина – вони добріші, менш агресивні, більш приємні у спілкуванні. Я не кажу зараз про тих, хто вихваляється тим, що здатен залпом випити ріг вина, – це не просто неповага до вина, а, насамперед, неповага до себе...Полюбіть вино серцем, і ваше життя зміниться назавжди!» - Гоча Ічкітідзе, власник, винороб.

  • Winiveria

Вина: ркацителі, кісі, мцване, хіхві, сапераві, каберне совіньйон
Обсяг виробництва: до 130 тис. пляшок на рік
«Ми маємо договори із фермерами про поставку винограду із різних районів Кахетії, і ми працюємо виключно з тими, чий вік ліз на виноградниках становить не менш ніж 25 років. Частину вина виробляємо в квеврі за кахетинським методом, частину – в чанах і діжках за європейським методом – залежно від отриманих замовлень. Виробляємо мцване, кісі, хіхві, ркацителі, сапераві та в дуже обмеженій кількості - каберне совіньйон. Наше виробництво має один недолік – ми не знаємо напевно, скільки вина виробимо наступного року. Наприклад, у 2009 році весь виноград пустили під чачу, аби не виробляти погане вино» - Георгій Соломнішвілі, співвласник, винороб.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!