Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Старі лози Бургундії. Domaine Coffinet-Duvernay

23 Вересень 2015
За словами Філіпа Дюверне, його вина є простими, проте відображають особливості терруару Шасань-Монраше. Винні критики додають, що ці вина є одними із найцікавіших вин цього регіону, причому із відмінним співвідношенням ціна/якість.

Сім’я Дюверне у декількох поколіннях виробляла вино Montagny у Кот-Шалонез, проте Філіп, так само як і його батько, не мав наміру продовжувати сімейну традицію. Але доля вирішила інакше: 17-річний Філіп закохався у Лору Коффіне, чия сім’я займалася  виноробством від 1860 року. Її батько, Філіп Коффіне, приглядаючись до потенційного зятя, запросив його працювати на своїх виноградниках. Відмовитися не можна було аж ніяк. Таким чином кохання до дівчини привело Філіпа Дювене до справи всього його життя — в 1989 році у комуні Шасань разом із Лорою він заснував господарство Domaine Coffinet-Duvernay із сімома виноградниками, включаючи Grand Cru Batard Montrachet.

Виноградники обіймають 7 га, чотири із яких використовуються для білих сортів та три - для червоних. На виноградниках суворо контролюється врожайність та практикується метод «розумної боротьби» (La Lutte Raisonnée), тобто існує обмеження використання  хімікатів до випадків надзвичайної потреби. У погребі використовується традиційний для Бургундії підхід: легкий віджим виноградних грон на пневматичному пресі, відстоювання сусла на осаді, після чого воно переливається під силою гравітації до барриків. Використовується лише 25-30% нових діжок, за винятком Batard Montrachet Grand Cru, для якого цей показник сягає 50%. Витримка триває від 12 до 15 місяців залежно від ділянки виноградника та особливостей врожаю.

Всі вина характеризуються насиченою концентрацією аромату і смаку, і вони придатні для тривалої витримки. Філіп жартує, що він насправді нічого не робить у погребі: грона віджимаються повністю без відокремлення гребенів, відсутній контроль температури, ферментацію запускають натуральні дріжджі, цукор не додається, вино не освітлюється і не фільтрується — йому й лишається тільки що наливати вино до діжки і чекати.

Філіпу пощастило отримати у розпорядження виноградники у відмінному стані, які дбайливо доглядав його тесть. На деяких ділянках «шардоне» вік ліз сягає 80 років, а в середньому становить 50 років. На жаль, довелося пересаджувати лози, які занедужали, на ділянках «village». Дюверне припускає, що у майбутньому така доля спіткає і ділянки  «premiercru», і відтак він не зможе виробляти такі ж вина, як зараз. Можливо, років за 40 до них повернеться його син Бастіан.

А поки ще глибокі, насичені вина Domaine Coffinet-Duvernay із винограду старих ліз -  Batard-Montrachet Grand Cru 2012, Chassagne-Montrachet1er cru Dent de Chien 2012, Chassagne-Montrachet1er cru Les Blanchots Dessus 2012, Chassagne Montrachet1er cru Les Caillerets 2012, Chassagne-Montrachet1er cru Morgeot Les Grands Clos 2012, Chassagne-Montrachet Les Blanchots Dessous 2012 можна знайти у магазині Good Wine.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!