Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Нове у Good Wine: шампанське Ruinart та Krug

23 Вересень 2015

Щотижня ми звертаємося до наших сомельє із проханням розповісти про нові вина та міцний алкоголь на полицях Good Wine.

 

У Good Wine з’явилося шампанське від легендарних домів Ruinart та Krug. Разом із  сомельє Антоном Куцом спробували зрозуміти, у чому їх особливості і відмінності, який привід для розпивання і чи варто поєднувати із їжею.

У чому відмінність двох шампанських домів?

Krug – нішевий, культовий продукт від невеликого господарства. Його створювали не з метою виготовити шампанське для усіх, а як дещо особливе, що п’ють в особливому  випадку. Це одне із шампанських, яке довго живе та яке може розвиватися у пляшці тривалий час за рахунок витримки у дубових діжках, хорошої кислотності та тільності вина. Krug слушно порівняти із Бургундією категорії premier або навіть grandcru. Це, власне, і зумовлює його вартість на полиці – від 6100 до 24 900 грн.

 

Ruinart п’ють відносно молодим. Воно має іншу стилістику: шампанське не «перевантажено» діжкою, свіже, із хрусткою кислотністю. Вартість на полиці – від 1590 до 7200 грн.

Для яких випадків його варто купувати?

Ruinart – формат модних вечірок. Доволі легке та фруктове, воно добре поєднується із гастрономією.

 

Krug на вечірку не візьмеш. Цей напій для людей, які спробували вже все, але прагнуть  дещо особливого та великого.

 

Чи потребує воно особливої подачі?

При подачі важливо враховувати температуру подачі та келих.

Якщо говорити узагальнено, Krug потребує бургундського келиха (об’ємом 600 мл) та вдумливого пиття. Температура може становити до 14 градусів.

Для Ruinart підійде широкий флют або бордоський келих (400 мл). Температура подачі базових кюве – 7-8 градусів.

Чи варто їх поєднувати із їжею?

Ruinart – безперечно, так. Причому і з жирною, і кислотною, і навіть із соленою їжею. Головне правило – уникати солодощів та солодких соусів. Це все зіпсує: шампанське перевториться на більш кисле за смаком та менш збалансоване.

Шампанське Krug краще смакувати соло. Якщо вирішили поєднувати із їжею, спробуйте із насиченою рибою – рибою-мечем чи осетром або із чорною ікрою.

Які існують види шампанського і як вони відрізняються за смаком?

Візьмемо за приклад Ruinart:

 

1. Базове шампанське (champagne). Тут зазвичай використовують купаж трьох сортів винограду із різних ділянок: шардоне, піно-нуар та піноменьє. Це найлегше та ненасичене шампанське, хороший аперитив. За смаком – більш фруктове та максимально універсальне.

  • R de Ruinart «Brut» - свіже шампанське, може ідеально поєднуватися із різноманітними стравами від салатів із кислотними заправками до основних страв, скажімо, запеченим лососем.

 

2. Розе (Rose).  Його також виробляють із купажу цих трьох сортів із різних ділянок, але із більшою часткою піно-нуар та піноменьє. Скуштуйте його із качиною грудкою з кислотним ягідним соусом.

  • У Ruinart «Brut Rose» - у смаку переважають відтінки червоних ягід: малини, полуниці.

 

3. Блан де Блан (Blan de Blancs) виробляють із 100% шардоне. Шардоне із прохолоднішого клімату, як в Шампані, завжди виходить кислотним, свіжим і не надто екстрактивним в ароматі.   

  • Ruinart Blande Blancs. Це купаж шардоне із різних ділянок. Келих Блан де Блана – ідеальний акомпанемент під качині та курячі терріни. Його аромат містить більше відтінків фруктів (жовте яблуко, персик), ванільна булочка, хлібна скоринка.

 

4. Блан де Нуар (Blanc de Noire) – біле шампанське, вироблене із червоних сортів. Структурніше за Блан де Блан. І навіть у білому ігристому зустрічаються ягідні ноти.

 

5.  Престиж Кюве (Prestige Cuvee) – вкрай тривалий час витримане на осаді шампанське, виноград для якого збирається із найкращих ділянок. Зважаючи на це має хорошу тільність, щільність, складність в ароматі і за смаком, а також триваліший післясмак. Це вже інший клас шампанського, його варто пити вдумливо і добре б із людьми, здатними його оцінити.

  • Ruinart «Dom Ruinart Brut» із 10-річною витримкою. Він має складнішу ароматику та смак: дріжджовий відтінок, печене яблуко, маракуйя.  І ці аромати можуть розвиватися дуже довго у келиху.
  • «Dom Ruinart Rose Brut» насиченого коралового кольору із 11-річною витримкою. В ароматі: гуава, цитрус (червоний апельсин), фіалка і троянда, відтінки полуничного варення та свіжих червоних фруктів. У смаку – стиглі і соковиті фрукти, квіткові та пряні тони. У смаку: повне тіло і тривалий фініш.

 

З іншого боку, базове шампанське від Krug може легко скласти конкуренцію prestigecuvee інших домів. А якщо йдеться про вінтажне Krug із найкращого виноградника Clos Du Mesnil – його аналогів не існує зовсім. Це, власне, і є тією вершиною, яка тільки може бути в Шампані.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!