Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

У Good Wine відкрилася кав’ярня Yellow Place

23 Вересень 2015

У Good Wine на Мечникова, 9 відкрився новий кавовий простір Yellow Place. У цьому місці ви знайдете гідний вибір кави із різних країн, правильно приготовані напої  класичними та альтернативними способами, кавові посуд і аксесуари.

Колекция сортів і обсмаження із різних куточків світу – саме те, що робить нове місце цікавим та деякою мірою унікальним.

 

КАВОМАШИНА

Яскраво-жовта La Marzocco FB-80, як і всі представники бренда, збирається вручну, одним майстром і від 1927 року. За її допомогою тут готують всі напої.

 

ВОДА

Вона не просто проходить крізь осмос, як належить. Для отримання чистого, але насиченого смаку, вода, крім фільтрації, зазнає процесу віталізації на унікальному обладнанні від Ecosoft.

 

МОЛОКО

Для отримання еластичної, однорідної та стійкої піни, для кавових напоїв використовують Organic Milk.

Тепер у Yellow Place  можна випити або взяти із собою каву українських та польських обсмажувачів. Серед українських - це Світ Кави, Фунт Кофе та Fair Finch, серед польських – Coffee Proficiency, відомий безпосереднім співробітництвом із фермерами та унікальним досвідом роботи із зерном.

Усім – від напряму роботи та філософії кав’ярні до приготування напоїв – опікуються  шеф-бариста кав’ярні Павло Полторакін та Євген Горбань. Вони продемонструють, як правильно самостійно заварювати каву вдома та підберуть сорт, який стане улюбленим.

 

“Найколоритнішим і найпрогресивнішим центром розвитку кавової справи, який ми відвідали, наразі є Берлін. Людина із досвідом і великими очікуваннями практично у всіх місцевих кав’ярнях третьої хвилі отримає блискучий результат. За простим і невибагливим інтер’єром, посудом – завжди відмінний продукт та дороге професійне обладнання.  Це і є культурою, і вона створюється фанатами кавової справи.  Ми повернулися із натхненням та розумінням нового рівня якості, а також із бажанням реалізувати дещо унікальне у нашій кав’ярні.”

 

“Грунтуючись на досвіді і своєму суб’єктивному сприйнятті, щодня ми пропонуємо гостям вибір із двох сортів кави: м’який, горіхово-шоколадний, з ледь помітною кислотністю - для любителів збалансованого еспресо та напоїв із молоком, і більш складний, з помітною ягідною кислинкою - для поціновувачів тонких ноток.”

Окрім кави та комунікацій, Yellow Place пропонує програму майстер-класів та бесід із цікавими людьми. Тут можна отримати практичні поради та інформацію безпосередньо від тих, хто насправді здатен говорити про каву в Україні. Формат започаткувався  кавовою суботою з майстер-класу із заварювання альтернативним методом Kinto Pour Over та Kinto Slow Coffee. Другу кавову суботу провів Фелікс Безрук, засновник дніпропетровського «Фунт Кофе» та його команда. Наступна подія - 3 та 4 жовтня: Наталя Остап’юк та Юлія Савчук розповідатимуть про різні вияви кави: еспресо, джезва, альтернатива. За анонсами слід стежити на сторінці у Facebook.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!