Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Нове у Good Wine: Gordon&MacPhail Balblair, Exclusive bottling

8 Жовтень 2015

На полицях магазину з’явився перший ексклюзивний ботлінг спеціально для Good Wine. Це віскі - розлив Balblair від Gordon&MaсPhail, одного з найбільших незалежних ботлерів у Шотландії. Його можна впевнено віднести до категорії musthave.

Сомельє відділу міцного алкоголю Платон Близнюк розповідає, чому ми на це  наважилися та чого варто очікувати від напою.

Передусім, це віскі із правильною міцністю. Зазвичай, виробники при розливі доводять напій до 40-43% Vol., розбавляючи спирт водою. При цьому використовують холодну фільтрацію, яка робить його смак та аромат менш цікавим. G&M Balblair 1996-2014 потрапляє у пляшку при бочковій міцності в 51,7 Vol.
 

По-друге, це single cask - віскі, розлитий пляшками із однієї діжки. Тип діжки – refill bourbon barrel (діжка з-під бурбона не першого наповнення, об’ємом 200 л).


Exclusive bottling на етикетці означає нерегулярний та лімітований реліз. G&M Balblair 1996-2014 був бутильований спеціально для Good Wine. Наші спеціалісти особисто обирали діжку, із якої був розлитий віскі в обмеженій кількості.

У його ароматі – насіння соняшнику, топлене масло, солодка диня та стигле яблуко. Смак дещо фенольний, пряний, освіжаючий, із відтінком перцевої м’яти та евкаліпта. На фінішу - тривалий, округлий та маслянистий післясмак без гіркоти та кислотності.

G&M обирають люди, які насправді люблять віскі. Це вибір не бренда та упаковки, а вмісту.
Вартість  G&M Balblair 1996-2014, #409 - 2490 грн. Купити онлайн.
Всього випущено 210 пляшок.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!