Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Персона: Кеті Йікун, Nøgne ø

8 Жовтень 2015

Норвезька крафтова пивоварня Nøgne ø - одна з тих, хто відмовляється йти на компроміс, варить фантастично насичене пиво практично ручної роботи та щомісяця удосконалює смак. На наше запрошення Київ відвідала Кеті Йікун – відповідальна особа із експорту та дружина головного пивовара. “Я розумію, що ви очікували побачити довгоногу блондинку, яка розповість про північні секрети пивоваріння, але приїхала я - японка”, - із посмішкою вимовляє Кеті та пригощає всіх ігристим саке, яке колись для експерименту почали варити із відібраного рису в Nøgne ø. Компанія і справді особлива - це стає зрозумілим із перших хвилин.

Здебільшого люди вперше пробують пиво у 14-16 років. Проте між першим ковтком та ковтком добре звареного пива може минути багато років. Першого разу я спробувала крафтове пиво у 32 роки. Це змінило моє життя.

 

Я переїхала до Норвегії, оскільки вийшла заміж за норвежця. Потрапляння до пивної індустрії стало викликом для нас обох. Мій чоловік – засновник компанії Nøgne ø, в яку ми вклали як власне бачення ведення бізнесу, так і відданість переконанням, від яких не хотілося би відступати. Колись він працював пілотом і, звісно, багато подорожував. Це справжнє натхнення, а також мій переїзд - так народилася компанія із особливим настроєм.

 

Чому у крафтовій пивоварні ми почали варити саке? А чому ні? Він має так багато смаків, типів та методів приготування. Напій давно заслужив на глобальну любов та інтерес до себе. Я - японка і добре знаюся на цьому, не варити не було причин. Ми спробували.

 

Нечесне питання – запитувати про улюблене пиво. Кожне дає задоволення по-своему, кожне ми варимо особливим. Улюблене пиво можна вибрати або для особого випадку, або у бажаному поєднанні із їжею. З легкими закусками в теплий час це буде Wit, Saison, Tiger Trippel, з гострою та азіатською їжею – Spice Pale Ale та Indian Pale Ale, із важкими стравами та взимку я оберу Porter та Isduringwinter. На десерт - Sweethorizon та Dark Horizon.

 

Сосиски, сир, оливки та інші класичні снеки – відмінна компанія для більшості сортів пива, не варто видумувати чогось нового. Люди дуже часто є сприйнятливими до впливу та того, що говорять інші. Окрім цього, всі мають різні смаки. Потрібно пробувати та шукати “своє” поєднання, воно буде найправильнішим для вас.

 

Я не зустрічала подібного у Норвегії. Я багато чула та читала про Україну, проте на що справді не очікувала – на таку культуру та інтерес до виноробства. Скажімо так, найкращий винний магазин, який я зустрічала у Норвегії, схожий на один із невеликих куточків Good Wine. Це ж неймовірні люди, які особливо ставляться до просування високої якості продукту.

 

У країнах, де існує культура пиття вина, люди є більш схильними до знайомства із крафтовим пивом. Смакові рецептори вже правильно налаштовані на багату палітру смаків.

 

Ніколи не чула, щоб люди недобре говорили про пиво. Звісно, стається чути, що  пиво гірке або у ньому занадто багато газу, але це є класикою помилкових пивних суджень, які ґрунтуються виключно на знайомстві із промисловим простим лагером.

 

Для отримання особливого смаку у крафтовому пивоварінні можна використовувати  будь-які спеції і кондименти до вподоби. Мабуть, найпопулярніші та найароматніші – зимові різдвяні партії пряного пива – з корицею, апельсиновою цедрою, кардамоном, гвоздичним перцем.

 

Крафтові пивовари не фільтрують пиво з однієї головної причини - ми прагнемо донести до споживача чесний смак. З цієї ж причини ми не пастеризуємо наш продукт. До того ж, перед розливом додаємо трохи дріжджів, щоб, відкривши пляшку, ви змогли відчути, що це пиво - живе.

 

Що може спонукати людей пити пиво. Гадаю, причина в тому, що воно є доречним для будь-якого випадку. Із вином дещо складніше: для звичайної зустрічі воно може бути  надто урочистим, для особливої їжі необхідно обирати з-поміж сухого, солодкого, щільного червоного, легкого білого. Із пивом все простіше. Звісно, я не говорю про звичайний лагер. Крафтове пиво поєднується практично з усім.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!