Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Горілка, яку ми втратили – Полугар

26 Жовтень 2015

Будь-хто з тих, хто тривалий час пробує та вживає міцні алкогольні напої, одного дня доходить висновку про те, що звичні поєднання та порядок надокучили, отже, прийшов час спробувати дещо нове. Навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що хороша преміальна горілка – обов’язковий атрибут домашнього бара. Спробуємо поглянути ширше у цьому напрямі, розібратися, хто є хто, і згадати про горілку, яку ми втратили - Полугар. Як і будь-яка інша горілка преміальна, вона перетвориться на цікаве доповнення вашої колекції.

Полугар – саме той прародитель, “батько горілки та брат віскі”, випуск якого було зупинено у 1895 році. Саме той напій, якому до другої половини дев’ятнадцятого століття належать усі легенди і навіть просто згадування про горілку. Традиційне житнє хлібне вино високої, до 40%, міцності - основа основ, а тому напою, який сьогодні іменують  горілкою, цього року виконується лише сто двадцять років. На міжнародному конкурсі спиртних напоїв належить до особливої категорії – житній дистилят.

За смаком полугар не схожий на жоден із алкогольних напоїв, які виробляються сьогодні. Із міцністю близько 38,5%, напій прозорий, з маслянистою текстурою, яскравим хлібним ароматом, смаком житнього хліба та післясмаком меду і солодких мигдальних горіхів. В асортименті Good Wine: Полугар часник і перець, хрін, гострий перець, бородинський з кмином та інші.

Історія напою

Хлібне вино наливали до спеціального ковшика та підпалювали. Після вигоряння об’єм рідини, що лишилася, вимірювали, якщо він був удвічі менший за первісний, це означало, що напій успішно пройшов перевірку. Слово Полугар буквально означає процес цієї перевірки якості - полугарне хлібне вино.

Із XV до XIX століття хлібне вино було національним спиртним напоєм на території всієї великої Русі. Поміщики з гарним статком виробляли його самостійно для особистих  потреб, використовуючи рецепти, які передавалися від покоління до покоління. Подаваючи, хлібне вино наливали в особливий ківш та підпалювали. Об’єм рідини після вигоряння вимірювали, і, якщо він становив половину первісного об’єму – напій проходив перевірку. Звідси і назва напою: буквально полугарне хлібне вино. Перша  письмова згадка датується 1517 роком. У 1895 році за наказом міністра фінансів полугар заборонили, звелівши замінити його сумішшю етилового спирта з водою – власне, сучасною горілкою, на виробництво якої було встановлено царську монополію.

Технологія виробництва

В основі напою – відбірне жито, натуральні дріжджі, чиста природна вода і відновлені традиційні технології підготовки браги. Полугар виробляють шляхом трикратної перегонки житньої браги, яка очищається від домішок свіжим яєчним білком та березовим вугіллям.

Вживання

Полугар п’ють невеликими ковтками із гранованих чарок об’ємом 50-150 мл, проте і вживання напою залпом не є поганою манерою. Завдяки солодовим відтінкам, які нагадують віскі, полугар – відмінний напій для вживання у чистому вигляді. Він також може стати гарним супроводом м’ясних страв – смаженої телятини, біфштексів або яловичої ковбаси. У поєднанні із оселедцем може стати оригінальною альтернативою  горілки. Необхідна температура подачі – 8-10°C.

Крок у бік класики

Втім, створювати домашній бар, не включивши до нього класичної горілки, є моветоном. Якщо ви хочете здивувати, запропонувавши із бару дещо особливе поціновувачам горілки, варто звернути увагу на таких виробників.

У 2010 році в Сан-Франциско 30 суддів методом сліпої дегустації спробували 249 зразків горілки. Того разу на авторитетному міжнародному конкурсі San Francisco Spirits Competition перемогла англійська картопляна горілка від Chase Distillery. Як це не кумедно, Уільям Чейз завжди знав, що буде працювати із фермерським господарством, проте розпочав свій бізнес із виробництва чипсів у 2002 році. А вже у квітні 2008-го Chase Distillery видала перші літри дистиляту. Тоді із 16 тонн вихідної сировини отримали лише 1 тис. л напою і це шокувало виробника! Проте, після дегустації всі сумніви у доцільності розпочатої справи були розвіяно. Смак був геть несхожим на знеособлену горілку масового виробництва. І сьогодні вся картопля, необхідна для виробництва горілки, вирощується на фермі Чейза: тут культивують сорти Lady Claire та Lady Rosetta, а також King Edward — найдавніший європейський сорт. На кожній пляшці English Potato Vodka позначається номер партії та рік виробництва (читайте, вінтаж). Ректифікаційна колона Chase Distillery висотою близько 21 м, вироблена із листової міді — найвищий технологічний агрегат подібного типу в Європі, на ній дистилят переганяється двічі, а до цього – чотири рази у мідному кубі, виготовленому вручну. Крім відзначеної міжнародним визнанням English Potato Vodka, компанія випускає й інші варіації на картопляну тему. Наприклад, мармеладну Marmalade Vodka.

Другий виробник, вартий уваги - польська компанія Baczewski. Яскравий представник  двохсотрічних традицій та класичного методу дистиляції, із світовим визнанням та здобутими нагородами. У 1782 році перше виробництво Бачевських було започатковано у Львові, де із великим натхненням розробити нові продукти та впровадити найновіші технології Леопольд Максимільян почав створювати продукт, який надзвичайно швидко став відомим і популярним у всій Австро-Угорській імперії. Популярність бренда у ті часи була такою великою, що сатирики у своїх текстах використовували слово "Baczewski" як синонім горілки. Друга світова війна внесла свої корективи у хід історії – виробництво було пограбовано та знищено під час бомбардування. Лише після 1956 року Яцек Олександр Бачевський разом із Елізабет Гесслер поновили виробництво у Відні, заснувавши компанію із іменем "Altvater Gessler - JA Baczewski". Донині там знаходиться основна дистелірія, а засновники не припиняють висловлювати глибоку повагу до традицій: на кожній пляшці є напис про заснування - Fondée 1782 Lwów. Перелік нагород Baczewski передати непросто, він бере початок від конкурсів та дегустацій 1866-1868 років у Парижі та Амстердамі, Baczewski відзначають знаком якості у 1925 в Лондоні, у 2000 - в Сан-Франциско, у 2013 - у Нью-Йорку.

Купити преміальну горілку та Полугар можна онлайн або у магазинах Good Wine.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!