Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Аріель Лейзгольд. The guy who makes the drinks

25 Листопад 2015
Засновника і власника найстаршого в Ізраїлі коктейльного бару «223», а також бару «Bell Boy» та ресторану «Kalamata» Аріеля Лейзгольда у 2011 році було включено до списку  ТОП-50 найвпливовіших людей у Food and Beverage індустрії. Цього року Аріель став фіналістом престижного конкурсу World Class Bartender’s Selection. Познайомитися із найтитулованішим міксологом Ізраїлю можна було на фестивалі Whisky Dram, що відбувся 21 листопада.
Я ЛЮБЛЮ СЛУХАТИ ТА РОЗПОВІДАТИ ІСТОРІЇ. Коктейль для мене – це спосіб, яким я можу це зробити, а робота в барі – як вистава, що розігрується щовечора. І, звісно ж, я маю реквізит та костюм. Погляньте хоча б на цей фрак, у якому я прийшов на зустріч із вами.

ЛЮДИ САМИ ПРИХОДЯТЬ до мене, коли я подорожую або перебуваю за барною стійкой. Як власник бару, можу інколи дозволити собі випити зі своїми гостями, і в цей час вони розповідають безліч історій. Я просто маю бути уважним, здатним спостерігати та слухати. Коли приходить час, я все це обмірковую та створюю новий коктейль.

ФОТОКАМЕРА, АФРИКАНСЬКА ЛЮЛЬКА тощо. Нерідко я спеціально шукаю для своїх коктейлів предмети, що безпосередньо не належать світові барів та ресторанів. Та, разом з тим, я їх використовую як ємність для напоїв. А зараз ми робимо керамічну посудину у формі двох складених долонь. З неї можна буде пити буквально як із рук.

ОДНОГО ДНЯ МЕНЕ НАДИХНУЛА на створення коктейлю відома повість Роберта Льюїса Стівенсона, і я придумав «Dr. Jekylland Mr. Hyde» на основі горілки та рому. Коктейль також складається із двох особистостей: дуже свіжого та прозорого «Містера Джекіла» та темного його боку «Містера Хайда», для приготування якого я використав  сухий лід, за допомогою чого зробив «туман». Таким чином, ми можемо говорити навіть про повітря вулиць Англії XIX століття: трохи диму, аромату троянд і навіть «каналізації». 
ARRAN LOCHRANZA RESERVE, БІТЕР ORLEANS SCRAPPY BITTERS, ДИМНИЙ ВАНІЛЬНИЙ СИРОПЗа допомогою цих інгредієнтів я розповідаю історію про відомий злочин, який мав місце у Чикаго за часів «сухого закону». 14 лютого 1929 року на одному із підпільних складів поліція виявила 7 тіл членів банди Багса Морана. Розправу над ними вчинило угруповання знаменитого Аль Капоне, члени якої переодяглися поліцейськими. Коктейль так і називається «Valentine's Day Massacre».

АЛЕ МОЯ УЛЮБЛЕНА ІСТОРІЯ про місце, де ми переживаємо почуття максимального щастя. Коктейль «Find in my happy place» я зробив, надихаючись «Алісою у країні чудес» Керрола та власним тяжінням до відчуття дитячого щастя.

ВІДМІННІСТЬ МІЖ ВЕЛИКИМ БАРТЕНДЕРОМ та просто хорошим полягає в увазі першого до деталей. У нашій справі немає чогось «незначного». Всі «дрібниці» однаково важливі.

Я ВВАЖАЮ СЕБЕ ДИВНОЮ ОСОБОЮ, тому все, що перебуває поза межами нормального, мені до вподоби. Свою бороду, до речі, я фарбую раз на два тижні.

НАПРИКІНЦІ ДНЯ, після різноманітних семінарів та майстер-класів, коктейлів, напоїв тощо, мені просто хочеться або пива, або горілки.

ЯКБИ Я САМ БУВ КОКТЕЙЛЕМ, я був би «Мартіні». Класичний, але все ще актуальний, простий, проте в той же час і комплексний.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!