Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Овечі сири. Франція та Іспанія

3 Грудень 2015

Овечі сири у магазинах Good Wine

 

Овечі сири належать до сирів, які або дуже люблять, або ні. Якщо ви впевнені у своїй байдужості стосовно них, варто ще хоч би одного разу замовити овечий сир та усвідомлено оцінити смак та аромат, який багато хто вважає неперевершеним.

 

Такі відрізняються специфічним запахом та присмаком. Овече молоко має багато відмінностей від коров’ячого: воно біліше, з сіруватим відтінком, у складі має каприлову та капринову жирні кислоти, які і надають пікантності та смакової різноманітності. Ціна овечого сиру значною мірою залежить від уважності виробника до власне овець та їхнього раціону. Сири, вироблені із весняного молока, коли вівці пасуться на свіжих квіткових лугах, мають ніжніший смак. Для витриманих та сирів із пліснявою підходить молоко, вироблене протягом року. Далі смак та якість залежать від майстерності сировара.

Тому, хто вирішить купити овечий сир у Києві, є з чого обирати. Почати варто із свіжих, молодих, поступово підбираючись у смаку до старіших зразків. Очолює сімейство і овечих, і блакитних сирів рокфор. Це ніжний, витриманий сир із пліснявою, найкращі голівки якого й досі визрівають у кам’яних гротах все в тому ж регіоні, де сир народився. Наприклад, від виробників Fromageries Papillon, пасовища яких знаходяться на висоті від 750 до 1100 метрів над рівнем моря, де росте та бажана соковита трава, що складає основу раціону овець породи Lacaune. Асортимент рокфорів від Papillon складають чотири види:

 

  • Roquefort Papillon Le Taste Noir - сир із бездоганно білою основою і синіми порожнинами крізь всю голівку. Відрізняється м’якою текстурою та дуже  глибоким, збалансованим та тривалим післясмаком.
  • Roquefort Papillon Biologique - сир-представник органічного господарства, з біло-кремовою гладкою м’якоттю та оксамитовим, типовим для Roquefort Papillon, смаком.
  • Roquefort Papillon Revelation – збалансований та вишуканий. Сир відрізняється тонким, проте складним ароматом, який з’являється завдяки технології виробництва. Великі молекули пеніциліну не пригнічує вишуканий вершковий  смак овечого молока. Текстура тане, сир є дуже ніжним та м’яким.
  • Roquefort Papillon Rouge – післясмак класичного рокфору супроводжується типовим тривалим, збалансованим післясмаком. 

 

Крім того, на особливу увагу заслуговує лінійка овечих сирів від El Pastor – однієї із найвідоміших іспанських сироварень. Зрілі та витримані сири тут варять із свіжого непастеризованого овечого молока двох місцевих порід овець. Найкращі представники у лінійці:

 

  • Старий сир із Zamorano (D.O.) - сир із свіжого непастеризованого овечого молока двох місцевих порід овець. Щільний, з малою кількістю вічок, міцним запахом та насиченим смаком із ледь відчутною гостринкою.
  • Витриманий сир із Zamorano (D.O.) – подібний попередньому, однак із концентрованішим смаком та при цьому із переконливим молочним смаком з присмаком вершкового масла.
  • Старий овечий сир  - твердий сир з невеликою кількістю вічок та солонуватим смаком. Спеціально для поціновувачів овечого молока особих порід.
  • Зрілий овечий сир – з насиченим молочним смаком та присмаком вершкового масла.

 

Крім них, можна спробувати сири із змішаних видів молока та із добавками: розмарин, червоне вино.

 

Купити овечий сир онлайн допоможе вам «Особистий Помічник». Також сири можна знайти на полицях Good Wine.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!