Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Нове у Good Wine: кава культових The Barn, обсмажено у Берліні

10 Грудень 2015
Прихильники третьої хвилі кав’ярень як один здіснюють паломництво до Берліна. Саме там знаходиться сучасна кавова Мекка: столиця зібрала всіх фанатичних, але від того не менш трендових обсмажувачів із кав’ярень, які є прикладом для всієї Європи. Таких тут  декілька десятків. І найвпливовіший з них – The Barn.
Ральфа Рюллера та команду сьогодні визначають як початкову точку кав’ярень Третьої хвилі в Берліні, незважаючи на те, що відкрилися вони лише наприкінці 2010. Мінімалістичний інтер’єр, стиль, серйозна відданість мистецтву варити каву та відчувати, обирати зерно (а ще домашні рецепти пирогів Ральфа Рюллера у маленькій The Barn та дещо різка, скандальна політика в The Barn Roastery щодо візків, собак, wi-fi та ноутбуків), у сукупності зробили The Barn всесвітньо відомими ентузіастами кави та практично кавовими амбасадорами у Берліні. The Barn Roastery – молодший брат першої невеликої кав’ярні The Barn – відносно новий та великий простір, який виховує кавову культуру у місті. Всередині – декілька паралельних процесів: кавових фанатів зустрічають офіціанти та продавці, є ті, хто працює на кухні та ті, хто готує каву. Процес готування кави – найсуворіший та найважливіший, окремий світ, хоч він і перетинається з рештою. Щозміни бариста пишуть нотатки для обсмажувачів, відзначаючи, як поводить себе кава та  що можна удосконалити. Інакше - ніяк, якщо ти є лідером кавового ринку specialty coffee.
 

Specialty coffee — кава, що складається із відбірних зерен арабіки, вирощеної на висоті понад 1000 метрів. Зерна проходять правильні збір та обробку. На упаковках з такою кавою обов’язково зазначають район, назву ферми та плантацію, де його виростили, а також рік врожаю.


В The Barn мають справу лише із найсвіжішим, зібраним вручну, зерном, яке строго за сезоном закуповують невеликими партіями. Таку філософію позиціонують як єдину, що може захистити чесний смак. Перфекціонізм включається ще на місцях: представники, які працюють з фермерами, готові платити значно вище за ринок, за відданість, чистоту та повагу до арабіки з кожної плантації, коли зерно гідне цього. Це найкоротший шлях врожай-чашка, що демонструє любителям кави його профайл таким, яким його бачить обсмажувач, обираючи набір показників температури та часу обсмаження.

Зерно, що надходить в The Barn Roastery, ніколи не потрапляє до бленду - тут смажать, продають та варять лише моносорти. Подекуди із поваги до інструмента. Зерно для своєї  кав’ярні та на продаж обсмажують на ростері Пробат 1955 року, який переробили за  запитом обсмажувачів The Barn, обладнавши спеціальною системою охолодження. “На ньому зерно - як діва. Якщо ти не будеш бездоганно поводитися із нею, вона не буде співати”, - говорить Ральф Рюллер. Нещодавно в The Barn здійснили ще один крок назустріч споживачам та запровадили обсмаження omni - зерна, обсмажені таким способом, можна заварювати і у фільтрі, і використовувати для еспрессо. Наразі воно є унікальним для українського ринку, як і можливість регулярно пробувати зерно від The Barn.

Нагадуємо, що у Good Wine та кав’ярні Yellow Place можна купити зерна трьох національних обсмажувачів - Світ Кави, Фунт Кофе та Fair Finch, а також польських новаторів Coffee Proficiency. А віднедавна і з особливою повагою та гордістю – The Barn.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!