Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Дещо міцніше: кріплені вина

17 Грудень 2015
У Мадриді є бар, фото якого не знайдеш у жодній соцмережі. Тут немає жодних напоїв, окрім хересу різної витримки. Хемінгуей приходив сюди за новинами, слухав розмови республіканських військових та писав “По кому подзвін”. Немає чого приховувати - його талант розкривався після пари-трійки келихів. У чому ж секрет улюблених вин старини Хема - хересу, мадери, марсали та портвейну?
 
Кріплені вина - musthave до вечері або ланчу. Херес – витримане вино, що містить трохи цукру (3%) та зігріваючий вміст спирта (близько 20%). Воно може бути: Oloroso (від сухого до солодкого), Fino (сухе або із додаванням десертного, щоб пом’якшити гіркоту), Pedro Ximenes (найсолодше). Сухий херес звичайно використовують як аперитив, а солодкий – як дижестив.

Fino Inocente - рицарський херес із ягід одного виноградника та ферментований у дубовій діжці від найдавнішої бодеги Valdespino. Зараз нескладно уявити себе лицарем із 18 століття або поціновувачем рідкісних напоїв – за парою пляшок Valdespino або хереса, що заслужили 99 балів від винного критика Роберта Паркера. Замовлення кріплених вин із оцінкою від 90 не зробить дірки у бюджеті, натомість охолоджений херес запам’ятається терпким смаком та гармонією із хорошою сигарою.

Портвейн – щільне насичене португальське вино. Taylor’s, сімейна компанія із трьохсотлітньою історією, гордиться своїм портвейном, який директор винних аукціонів Christies назвав “унікальним і потужним”. Портвейни Tawny та Ruby відрізняються тим, що рижувато - бурий утримують у дубових діжках, а рубіновий - у бутах.

Герой в одному з творів Стругацьких зігрівався портвейном, підігрітим з лимонною цедрою, гвоздикою та паличкою кориці. З ним би посперечався літературний критик Семюел Джонсон, який вважав портвейн “напоєм для чоловіків”, - для хлопців, схожих на нього, декорації із спеціями виглядають як спосіб розважити даму.

Мадера - вино із сорту “тінто негро”, а виноградники на Мадейрі має лише Henriques&Henriques. Недивно, що подорож Мадейрою здалася Хемінгуею п’янкою - вина кріплені у Енрікес та Енрікес – безумовні монополісти якості. 

Марсала - вино, за словами адмірала Нельсона, “гідне лордів”, трохи солодше за мадеру. Завдяки Хорхе Ордоньєзу та його прагненню робити якісним і дороге, і восьмидоларове вино, світ збагатився іспанською марсалою. Марсала від Marco De Bartoli - тонке вино, яке відновило славу напою із грецьких міфів та повернуло Сицилію до переліку виноробних регіонів.

Купити кріплене вино від світових виноробів можна в Києві у магазині Good Wine або онлайн із доставкою по Україні.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!