Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Німецькі цінності: Uerige

17 Грудень 2015

Хочеш зіпсувати другу життя – пригости його крафтовим немецьким пивом. У німців все добре, лише пива поганого немає. Ось і страждають – п’ють у непомірній кількості в пивоварнях на зразок Uerige, адже не варить у Німеччині лише той, хто має брата-пивовара.

Так чому зіпсувати? Тому, що масові бренди пива втратять всю привабливість і взагалі перестануть вважатися пивом. Організм не обманеш - густий щільний смак пива, звареного за столітніми рецептами, не забудеться. І кожний спогад про пиво негайно приведе до тієї пляшки, яку колись приніс такий самий любитель пивного крафту.

Uerige - пивоварня у самому центрі Дюссельдорфа. Туристи дивуються безлічі людей навколо – отримати столик непросто у будні, хоч у Дюссельдорфі понад 200 пивоварень! Конкуренція тут відіграє роль доброго чарівника - Uerige, створений пивоваром-мізантропом, вже сотні років залишається топовим німецьким пивом. На міжнародних сайтах пивних рейтингів його оцінка - 9.6 из 10.
Але пива хочеться не лише в обителі баварців. Купити німецьке пиво у Києві нелегко - крафтові сорти не зберігаються довго, а возити для купки “обізнаних” наважуються небагато. Та й ціна німецького пива будь-якого сорту злітає до небес ще перед митницею -  такі особливості національного рітейлу. Але, під секретом, подекуди німецьке пиво можна замовити безпосередньо у Києві – завжди знайдеться пару ящиків Uerige для тих, хто розуміється на пиві з багатим ароматом та смаком, створеним “по-господарськи” щедрими порціями хмелю та солоду.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!