Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Бельгійський шоколад ручної роботи Neuhaus

17 Грудень 2015

Neuhaus виробляється у Бельгії від 1857 року. Попри те, що у світі існує понад 1500 точок продажу Neuhaus у 50 країнах, абсолютно всі праліне досі вробляються у майстернях Бельгії.

 

Шоколадні бутики Neuhaus протягом останніх 100 років відчинили двері по всьому світові. Сьогодні легендарний бельгійський шоколад з’явився в Україні у магазині Good Wine. Neuhaus – постачальник Бельгійської Королевської Сім’ї та перший у світі  винахідник праліне. Цей шоколад є ідеальним для будь-якої нагоди: потішити себе або як high-end подарунок.

Історія

Розпочалася вона завдяки геніальному Жану Нойхаус (Jean Neuhaus) - лікарю, який відкрив у Брюсселі аптеку у самому центрі міста в престижній Galerie de la Reine. Експериментуючи із ліками, Жан вкривав гірки пігулки шаром шоколаду, тим самим швидко досягнувши успіху. 55 років потому Жан Нойхаус-молодший свій творчий підхід до бізнесу втілив у першій в світі шоколадній цукерці, яку було отримано із заповненої шоколадом форми.

 

Праліне

Neuhaus – винахідник праліне, а також подарункових коробок (ballotin), які самі собою є  знаменною річчю та завжди передбачають особливий подарунок всередині.

Смаки

В асортименті Good Wine - 16 видів цукерок та трюфелів, які можна міксувати у подарункові упаковки за своїм смаком. Наприклад, праліне із часточками нуги, вкрите  70% шоколадом, карамельний ганаш із французькою морською сіллю, праліне із цільним карамелізованим фундуком, мигдальний марципан у чорному шоколаді, солона карамель у чорному шоколаді, мус із чорного шоколаду, трюфелі Шампань. А також вже готові подарункові коробки із шоколадом, зокрема, The History Collection - колекція цукерок, які переказують історію бренда: у ній зібрано 28 найвизначних витворів Heuhaus від 1857 до 2014 року.

 

Інгредієнти

Компанія створила певні стандарти якості бельгійського шоколаду, які декларують використання у рецептах винятково відбірних та свіжих інгредієнтів. Як-от мигдаль із Фаро (Португалія) або із Каліфорнії залежно від обсмаження та рецептів, в яких він буде використовуватися. Neuhaus завжди обирає найкращий врожай какао-бобів із Перу та острова Ява.

 

 

Цукерки Neuhaus можна знайти у магазинах Good Wine та замовити онлайн за допомогою послуги «Особистий Помічник».

Спасибо, ваше мнение важно для нас!