Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Нове у Good Wine: вино Planeta від зіркової виноробні Сицилії

18 Грудень 2015

У магазині Good Wine з’явилися вина найвідомішої, знаменної виноробні Сицилії - Planeta, однієї із найкращих в Італії. Компанія «Бюро Вин» стала ексклюзивним дистриб’ютором вин Planeta в Україні.

Заснована 1995 року Planeta сьогодні являє собою фактично шість виноробних господарств:
• Ulmo у Самбука-ді-Сицилія;
• Dispensa у Менфі;
• Dorilli у Вікторії;
• Buonivini у Ното Feudo di Mezzo на Етні в Кастильоні-ді-Сицилія;
• La Baronia у Капо Мілаццо.

Загальна площа виноградників становить 363 га.
Сомельє магазину Good Wine Антон Куц так коментує вина Planeta:
«Виноробне господарство Planeta було одним із найперших на Сицилії, яке розпочало  бутилювати вина. До сих пір більшість виробників на цьому півострові продає вина наливом. Спочатку Planeta виробляла вина із міжнародних сортів винограду - «мерло», «каберне совіньйон», «шардоне» у яскравій фруктовій стилістиці — насправді це був Новий Світ із Італії. Зараз вони все більше звертаються до автохтонних сортів винограду, із яких виробляють вишукано-витончені вина.
Оскільки їхні виноградники розташовані у різних куточках Сицилії, вони єдині, хто здатен надати таке різноманіття: легкі білі – насичені танінові червоні, легкі червоні – насичені танінові білі, ароматні солодкі вина. Вина Planeta можна подавати на стіл протягом всієї вечері: від аперитиву до десерту».  

Sambuca di Sicilia
Перша виноробня Planeta — Ulmo розташована на берегах озера Аранчіо. Ця місцевість із глибокими крейдовими ґрунтами є ідеальною для вирощування «шардоне».

CHARDONNAY - D.O.C. SICILIA
Хрустке, вершкове за смаком, м’яке, округле із освіжаючою кислотністю. Мінеральні відтінки доповнюють тони стиглого жовтого персика, акацієвого меду та мигдальної пасти. У тривалому та збалансованому післясмаку відчуваються тони підсмаженого хліба.
Відмінно поєднується із копченою рибою або м’ясом. За декілька років витримки – із пряними сирами.

Menfi
Південно-східна частина Сицилії — серце Planeta. Різні типи ґрунту придатні для вирощування міжнародних сортів винограду «мерло», «сіра», «каберне совіньйон» та «каберне фран», які перетворюються у вино на виноробні La Dispensa. Найновіша виноробня Planeta – La Segreta також знаходиться у Менфі.

COMETA - D.O.C. SICILIA
Велике біле вино із 100% «ф’яно», давнього шляхетного сорту винограду, що походить із  Кампанії.
Насичене в ароматі, де можна відчути нотки лічи, нектарина, ананаса, мандарина, м’яти, а також середземноморської ромашки та чебрецю. Вишукане та одночасно «жирне» вино із живою кислотністю. Повний та тривалий післясмак.
Це вино подають до сирої або копченої риби, устриць та смажених молюсків, а також до креветок, приготованих із шафраном.

Vittoria
На південному сході, на виноробні Dorilli, виробляються вина Cerasuolo di Vittoria, наразі єдині в категорії D.O.C.G на Сицилії.

CERASUOLO DI VITTORIA D.O.C.G.
Виробляється із автохтонних сортів «неро д'Авола» та «фраппато». Унікальне вино, що впізнається за ароматами вишні, полуниці та граната. Також в ароматі присутні нотки червоних фруктів та льодяників. Свіже, фруктове із оксамитовими танінами.
Легко поєднується із їжею завдяки своїй універсальності: із основними рибними та м’ясними стравами, навіть пряними, а також із  середньовитриманими сирами.

Noto
У цьому регіоні на вапнякових та туфових ґрунтах Planeta виробляє вина із «неро д'Авола» та «білого мускату».

SANTA CECILIA NERO D'AVOLA, D.O.C. NOTO
Добре структуроване вино із ароматом жасмину, бергамоту та апельсинової цедри, із насиченим фруктовим смаком – відмінно збалансоване компактними, щільними танінами. Відтінки графіту надають вину властиві саме йому риси характеру.
Вино є незамінним для складних страв – маринованої свинини, м’ясистої риби або страви, приправленої перцем чилі.

PASSITO DI NOTO D.O.C.
«Вибухові» аромати екзотичних фруктів, жасмину та засахарених цитрусових фруктів, кураги, манго, апельсинової цедри, мушмули, фісташкової пасти та ванілі. Доповнюються нотками чаю, мімози та квітучих апельсинів, імбиру та сезаму. Вино щільне, густе, кислотність виявляється у тривалому післясмаку.
До цього пасіто підходять десерти, сухофрукти, витримані сири.

У магазині Good Wine можна купити вина Planeta всіх лінійок, за винятком регіону Етна.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!