Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Класичне швейцарське фондю

22 Грудень 2015

Рішення купити фондю насправді є дією швидше соціальною, ніж кулінарною. Сирні ножі, дошки, ручні терки – всі ці домашні аксесуари допомагають зрозуміти та полюбити сири ще більше. Проте мало що може порівнятися із фондю - стравою, аксесуаром та процесом. Тим часом, коли прохолодного вечора всі зайняті однією справою. А рецептів існує стільки, що їх вистачить на кожний день довгої зими. Для любителів смачних сирів - про фондю з історією.

Фондю – головна національна страва швейцарців. Як часто трапляється в історії, великі речі походять із народа. Ще сім століть тому на засніжені альпійські пасовища швейцарські пастухи брали припаси, яких мало вистачити для тривалої роботи: хліб, шматок сиру, вино, коли необхідно було зігріватися у холодні часи та універсальний глиняний горщик «caquelon», в якому на вогні переплавляли залишки затверділого сиру разом із вином. В отриману теплу, ароматну та поживну масу пастухи вмочували шматочки хлібу. Згодом процедура отримала назву - «фондю», від французького fondre, тобто «плавитися чи танути». 

Рецепти фондю різняться залежно від регіонів. Найпростіший - у кантоні Во, тут лише  підігрівають сир із часником, у Невшателі змішують місцеве вино з 2/3 Грюйєра та 1/3 Емменталя, у східних регіонах Швейцарії для фондю застосовують комбінацію Аппенцеллера та Вашеріна та змішують їх із сухим сидром. 

Наразі фондю – це і страва, і процес приготування, і посуд. Каструлі - фондюшниці можуть бути розміром для одного або для великої компанії. Обираючи фондю у Києві, важливо розуміти, чи буде процес його приготування святковим чи буденним, для сімейного свята, вечора із друзями або скромної домашньої вечері. Це можуть бути набори із шести, чотирьох або двопорційною чашою на вибір, з ручкою та набором виделок. Хоч  існують і універсальні рішення.

 

Як обрати фондю для дому

Недалеко від міста Гауда у південній Голландії, де винайшли оригінальний рецепт сиру та вже у середині XIX століття виробляли перші сирні інструменти для сироварів, народилася компанія Boska. Ножі, струнні різаки, жиролі, раклетниці - компанія із сироварними традиціями стала культовою серед виробників сирних аксесуарів. Як подорож смачним світом сирів, у Boska почали виробляти найкращі домашні аксесуари для європейських сирів, що мають історію. Какелони для фондю - одні з них. Традиційна фондюшниця – це каструля, що стоїть над свічкою або спиртовою горілкою. Глиняні або  керамічні каструлі Boska можуть бути широкими та неглибокими - такі обирають для сирних чи солодких фондю, які необхідно постійно помішувати за помірної температури нагрівання. Чавунні каструлі та каструлі із нержавіючої сталі винайшли спеціально для м’ясних, рибних або овочевих фондю, під час приготування яких важливо якомога довше зберегти тепло, адже їх готують у гарячій рослинній олії або у бульйоні.

Як альтернативу класичним фондю, для домашнього використання варто поглянути у бік сучасніших каструль-фондюшниць. Одні із найцікавіших фондю-модерн виробляє німецька компанія Rosle. Їхні набори виготовлені із високоякісної нержавіючої сталі 18/10. Ручки не нагріваються. Всі елементи можна мити у посудомийній машині. Сталеві аксесуари гармонійно поєднуються із більшістю сучасних дизайнів кухонь. Також вони міцніші.

Фондю у Києві можна знайти у магазинах Good Wine, а також замовити онлайн за допомогою послуги «Особистий Помічник».

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!