Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Обираємо шампанське до свят

26 Грудень 2015
У світі ігристого шампанське живе за власними особливими законами. Решту із ним лише порівнюють. Обираючи шампанське до Нового року, ним можна не тільки зробити вечір особливим, але й задати гастрономічні перспективи на тиждень після свят. Залежно від вибору можна створити меню як для святкових новорічного та різдвяного вечер, так і для пізніх сімейних сніданків. Загалом, головне для святкових вечорів - щоб вони вдалися. А для вибору хорошого шампанського необхідно знати декілька базових речей.
 
Вина Шампані є значно дорожчими за собівартістю, ніж інші ігристі вина. Цей виноград вважається найдорожчим у світі і давно виконує історичну місію супроводу свят - від весіль та зустрічі Різдва до укладення вдалої угоди. Сьогодні виробники в Шампані не побоюються конкуренції ані з боку просеко, ані з боку інших ігристих, вироблених традиційним методом.

Як виробляють шампанське
 
Спочатку виробляють тихе вино, із кожного сорту - окреме. Потім складають купаж - мікс із спокійних вин різних виноградників та років врожаю (вино одного врожаю називають вінтажним або мілезимним). Після цього відбувається процес вторинної ферментації: цукор і дріжджі в Шампані заливають безпосередньо у пляшки, ті, хто дотримується методу Шарма, - в металеві цистерни. Пляшки спочатку зберігають горизонтально, а після - у спеціальних пюпітрах, де на кожну пляшку очікує ремюаж – їх обережно перегортають та горизонтальне становище повільно змінюють на вертикальне, горлечком додолу. Таку пляшку відкривають, осад вилітає, до вина додають дозажний лікер та закривають постійною пробкою.
 
Шампанське має лише два табу: занадто сповнений келих та морозильна камера. Зважаючи на відсутність компромісів щодо пиття ігристого лише сильно охолодженим, намагайтеся віднайти коректніші методи: наприклад, поставити пляшку до кулеру (відро із льодом) або помістити її до термопакета.
 
Щодо поєднань шампанського та їжі, здебільшого воно асоціюється лише із аперитивом або келихом привітання. Проте важливо знати про незаперечний факт: шампанське - ідеальний еногастрономічний партнер, якого можна поєднувати із будь-якою їжею, зокрема, холодними, гарячими закусками, основними стравами і навіть десертами.

Taittinger Brut Reserve
 
Шампанське, яке роками вражає незмінністю та витонченістю. Майже повітряне  вино - купаж врожаїв різних років з 35 крю. Класика із пляшками об’ємом 3, 6, 9,12 та 15 л.
 
“У різноманітній лінійці вин Taittinger кожен здатний віднайти напій за власним смаком. Від ароматів персика білих квітів та ванілі у Taittinger Brut Reserve до надто складних мінеральних із нотками свіжого мигдалю, ванілі, з ледь помітним дотиком хвойних порід у Comtes de Champagne Blanc de Blancs 1998 р.” - Валентин Кузьменок, директор Good Wine на Оболоні та керівник Wine School.
 
Deutz Brut Cassic

Енологі Deutz віддають перевагу саме методу Шарма - стальним ємностям, витримка в яких не робить вина грубішими, а надає їм особливої вишуканості. В ароматі вино дуже фруктове, у супроводі ноток квітів, тостів та марципана. Подають Deutz до столу з птицею або до вечері із морської риби та морепродуктів.
 
Jacques Selosse Substance
 
Унікальна позиція, не схожа на жодні інші. Це рідкісне біодинамічне шампанське виробляють із суміші вин, витриманих за технологіями, що використовуються для виробництва хересу. Крім того, невтручання у процес виробництва та використання лише натуральних добрив обов’язково позначаться на смаку. Вартий, щоб спробувати.
 
Reserva de la Familia Gran Reserva Brut Nature
 
Здійснюючи крок у бік від так званої класики - елітного шампанського – погляньте у бік кави. Це власна назва іспанських ігристих вин, яка не імітує французьке шампанське, а навпаки. Особливий тип каталонського ігристого вина, виробленого класичним методом, у певному регіоні і з використанням місцевих сортів винограду. Компанія Juvé y Camps виробляє каву протягом шести поколінь та може з легкістю змагатися із найкращими представниками Шампані.


Замовити шампанське до нового року у Києві можна у магазинах Good Wine або онлайн.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!