Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Як підібрати вино до морепродуктів

2 Лютий 2016
Підібрати вино до морепродуктів та риби дещо простіше, ніж до м’яса, незважаючи на те, що вибір морепродуктів більший. Щотижня до Good Wine приїздять свіжі устриці, гребінці, рапани, лобстери, лангусти та інші морепродукти – привід правильно підібрати і купити вино до морепродуктів у Києві. Запам’ятовуємо лише декілька базових принципів та еногастрономічна вечеря майже готова.
 
До морепродуктів із солодким смаком і високою білковою складовою – смажені гребінці, восьминоги - беремо вина із альбариньо та забуваємо про муки вибору. За смаком таке вино (найкраще, безумовно, виробляють в іспанській Галісії в регіоні  Ріас Байшас) буде відрізнятися свіжістю, маслянистостью, мінеральністю, домінуючими фруктовими нотами та досить високою щільністю.

Коли ми говоримо про устриці, обираємо вина кіслотні, але в той же час нейтральні. Наприклад, Шаблі, але не Гран Крю або Премь’єр Крю, а дивимося у бік найпростіших и наймолодших представників. Альтернативний вибір - Віньо Верде. З цими молюсками є важливим, аби вино не підкреслювало та не розкривало смак, а навпаки, стирало його, після чого рецептори стануть готовими до подальшої роботи «із чистого аркуша».

До великої усередненої категорії не дуже щільної, білої морської риби (сібас, дорадо, риба-меч, групер, сонячний окунь) обираємо помірний Совіньйон Блан. Помірний –  означає не новозеландський. Бонус цього сорту – приємна ціна на вино до морепродуктів.

До риби сімейства лососевих підійде розе - наприклад, Кот де Прованс.

Для більш складних, багатокомпонентних страв на кшталт різотто з морепродуктами варто обрати щось із Вердиккіо (білі вина Італії завжди користуються великим попитом, і, будемо відвертими, з ними складно змагатися) або грецький Ассіртико, який має хорошу кислотність і за характером нагадує рислінг.

Вино до морепродуктів купити у Києві можна у магазинах Good Wine, а також замовити  онлайн за допомогою послуги «Особистий Помічник».

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!