Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Все, що потрібно знати про рокфор

8 Лютий 2016
Рокфор визнаний найпопулярнішим серед сирів із блакитною пліснявою. Разом з стілтоном и горгонзолою вони складають сирний світовий топ-3, проте у рокфора більш вишукана історія, ніж у компаньйонів, які виробляються із коров’ячого молока.
 
Його історія прихована століттями у крутих вапнякових горах Комбалу, хребет яких закінчується недалеко від селища Рокфор. Схили гір усіяні глибокими печерами, в яких цілий рік зберігається невисока температура, а вологість повітря становить 95% - ідеальні умови для особливого виду плісняви Pennicilum roqueforti, яка покриває стіни печер. За найбільш романтичною версією, закоханий пастух залишив в одній із печер шматок сиру і хліб, коли поспішав до коханої. А деякий час потому знайшов його покритим тонкими нитками плісняви, але скуштувати ризикнув та виправдав свої сподівання.

За більш прозаїчною версією, у XV столітті мешканці найближчих сел свідомо залишали у холодних печерах голівки овечого сиру для витримки та зберігання, а потім продавали їх до сусідніх регіонів. За 100 років сир із околиць Рокфора став широко відомим. Через брак власних ресурсів місцеві скуповували овече молоко від найближчих Піренеїв, які межують з Лангедок-Руссільйоном, до далекої Корсики, аби уникнути неточності рецепта. Захищаючи сир від ризику бути розбавленим коров’ячим молоком, у 1921 році уряд  Франції надає рокфору статус продукту, походження якого контролюється, та виділяє Appellation d’Originale Controlee, який уперше в історії застосовують до сиру.
 

Тут розташовується одна із найбільш відомих сироварень Франції - Fromageries Papillon (цей рокфор у Києві можна купити у магазинах Good Wine). Їхні пасовища розташовані на висоті 750-1100 м над рівнем моря, де зростає соковита трава, овець доять зранку і увечері, а молоко швидко доставляють на виробництво, доки воно не втратило унікальних характеристик. Ціна на рокфор у Києві залежить від витримки дозрілих голівок.

У лінійці Papillon 4 види сирів:

1. Roquefort AOC Black Label  - класичний, насичений і найбільш гострий із рокфорів;
2. Roquefort Green Label Papillon - сир з найбільш м’яким смаком і виразним присмаком овечого молока, витриманий 3 місяці;
3. Roquefort from organic agriculture - як і Green Label, витриманий 3 місяці, проте має  сертифікат якості “органік”, який гарантує точно 3 основні інгредієнти для виробництва сиру: овече молоко, сичужний фермент та бактеріальну закваску Pennicillum roqueforti. Сир та інгредієнти виробляють в екологічно чистому регіоні;
4. Roquefort La Coccinelle – найбільш базовий, негострий та легкий із рокфорів, для любителів витонченої, ненасиченої плісняви.

Рокфор купити в Києві можна у магазинах Good Wine, а також замовити онлайн за  допомогою послуги «Особистий Помічник».

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!