Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Питання: як обирати козиний сир?

9 Лютий 2016

За всі роки існування магазину ми розібралися в історії, видах сирів, з чим їх подавати та як готувати. Тепер вирішили звернутися безпосередньо до головного та прикладного – сиру на прилавку – та з’ясували, як види відрізняються за текстурами та смаками, від чого залежить ціна на козиний сир у Києві, а також яких виробників варто обирати і чому саме.

Козині сири від El Pastor

Компанія El Pastor розташована у Саморі на північному заході Іспанії і вже більш як 40 років виробляє сири із козиного, овечого та коров’ячого молока. Її лінійка козиних сирів є однією із найбільш популярних та широких: від м’яких, свіжих, творожних козиних сирів до напіввитриманих і витриманих у червоному вині та розмарині. Смак витриманих сирів  буде більш гострим та насиченим, ароматнішим за молоді, а структура - щільнішою.

Текстура і смак від Van der Heiden

Козині сири від сімейної голандської компанії Van der Heiden - це два класичні сири. Перший - варений пресований козиний сир, білий, молодий, з чистим смаком козиного молока, якому невелика витримка додає концентрованості. Другий варіант - купити або замовити козиний сир м’який та творожний, який часто використовують для приготування салатів та брускет. Говоримо про нього як про ніжний вершковий сир з легким солодким післясмаком.

Французька класика від Fromi

Франція та її ставлення до сирів - окрема, глибинна тема для розмови. В представленій лінійці козиних сирів від Fromi - Том де шевр та Шевр де крем’є. М’який, творожний сир з білою пліснявою Шевр де крем’є - для тих, хто любить негострі, ніжні за смаком сири. Том де шевр – схожий на нього м’який представник козиних сирів, проте витриманий в золі.

До хорошої сирної тарілки сміливо можна додати ароматний, текстурний Том де шевр в золі та для контрасту – напіввитриманий, дещо солонуватий, глянцево-білий козиний сир з кисломолочним присмаком від El Pastor. А якщо необхідно розбавити козині сири в сирній тарілці – обираємо витриманий коров’ячий у червоному вині сир від того ж виробника.

Купити козиний сир у Києві можна у магазинах Good Wine, а також замовити онлайн за допомогою послуги «Особистий Помічник».

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!