Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Ще один із роду Паласіос. Вина Rafael Palacios

9 Липень 2015

Створювати цікаві та самобутні вина в сім’ї Паласіос Редондо здається справою звичною, визначеною практично на генетичному рівні. Рафаель – наймолодший із 9 братів і сестер Паласіос, і один із трьох братів, які разом з одним племінником успішно продовжують родинні традиції виноробства.   

 

Рафаель вчився у Франції (в Бордо) і в Австралії, потім почав виготовляти білі вина на родинній виноробні в Ріохі. Завдяки його зусиллям у 1994 році з’явилося макабео ‘Placet’. У 2004 році, через чотири роки після смерті батька, Рафаель вирішив переїхати в район Вальдеоррас у провінції Оренсе у складі Галісії. Місцевість була практично занедбана, з важкими умовами для виноградарства. Усі вважали Галісію занадто вологою і прохолодною, але насправді виявилося, що з 5 місцевих апелласьйонів 4 відчували влітку вплив Середземномор’я. Там Рафаель ще в 1996 році відкрив для себе сорт винограду «годельйо», і з 2004 року став скуповувати і орендувати виноградники в Валь-до-Бібей, площа яких сьогодні складає 21 гектар, і вони діляться на 26 окремих ділянки. Усі виноградники засаджені «годельйо», і всі вони ростуть на піщано-гранітних ґрунтах. Вік лоз на деяких ділянках доходить до 90 років.

 

У «годельйо» дуже маленькі грона, але, за словами Рафаеля, він має велику здатність перетворення кислотності. Виноград дуже ніжний і вітер легко може пошкодити пагін, літом тут настільки жарко, що доводиться видаляти всю рослинність під лозами і між рядами. Виноград збирається вручну і ніжно віджимається: 800 кг винограду дає 500 літрів вина.

Вино Lauro ферментується в 300-літрових бочках, при цьому Рафаель віддає перевагу  циліндричним або конусним бочкам, ніж овальним, оскільки осад у суслі не дуже глибокий. Взагалі він вірить у бочки і часто використовує 500-літрові зі своєю власною системою охолодження: в них дві дірки і одна призначена саме для охолодження. Щороку 20% бочок замінюються на нові. Рафаель мріє створити перше велике біле іспанське вино з однієї ділянки, тому для нього немає дрібниць і він сам особисто бере участь у всіх етапах виробництва.

 

На виноградниках не застосовуються гербіциди та інші хімічні продукти, на крутих терасах використовується легка техніка. Флагманські вина представляє лінійка As Sortes, названа на честь старої системи виділення наділів виноградника в регіоні Бібей, коли лоти часто витягали просто із шляпи – sortes галісійською мовою. Заслуговує на увагу і друге вино — лимонне, вершкове Louro, яке витримується в бочках, і третє – освіжаюче Bolo, витримане в резервуарах зі нержавіючої сталі, назване на честь місцевого селища.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!