Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Елегантна Сицилія. Arianna Occhipinti

9 Липень 2015

Сьогодні Аріанну Оккіпінті називають однією з наймолодших зірок італійського виноробства. У своїй рідній Вітторії в південно-західному куточку Сицилії вона випускає вина із «неро д'Авола», «фраппато ді Вітторіо», а також із «альбанелло» і «мускату Олександрійського». Порівнюючи її вина з іншими винами цього регіону, спеціалісти говорять, що Аріанна працює в другій лізі. 

Вітторія, розташована недалеко від Рагузи, є єдиною виноробною областю на Сицилії зі статусом DOCG, присвоєним вину Cerasuolo di Vittoria. На початку 2000 років тут була лише одна відома виноробня — COS, якою керував Джусто Оккіпінті, він же дядечко Аріанни. Саме він взяв 16-річню племінницю з собою на веронську виставку Vinitaly. Аріанна була приголомшена атмосферою свята вина, закохалася у вино, і невдовзі поїхала вчитися на енолога в Мілан.  

 

У віці 22 років вона вирішила робити вина з автохтонного сорту «фраппато», який дозволяв отримувати елегантні вина, зовсім не схожі на соковиті потужні вина з «неро д'Авола», які домінували на всій Сицилії. Аріанна хотіла, щоб Вітторія асоціювалася з ароматними, пряними винами із квітково-фруктовими нюансами і свіжою кислотністю. Так сформувався стиль Arianna Occhipinti, в якому на першому місці стоїть не міцність вина, а його витонченість, елегантність і аромат. 

 

Перший вінтаж датується 2004 роком, випущений він був у 2006, коли Аріанні виповнилося всього 24 роки. На той час вона володіла всього одним гектаром виноградників. Сьогодні посадки «фраппато» і «неро д'Авола» займають 22 гектари, і півтора гектари відведено під білі сорти «альбанелло» і «мускат Олександрійський». Крім моносортових вин тут випускають купажне вино з «неро д'Авола» і «фраппато» – його роблять як Cerasuolo, однак інколи вказують, як IGT Sicilia, оскільки Аріанна не завжди хоче витримувати вино в бочці мінімум 18 місяців, як цього вимагає регламент. Крім того, змішують «альбанелло» і «мускат Олександрійський».  Купажні вина SP 68 названі на честь дороги Strada Provinciale 68, яка пролягає поруч із родинним будинком Оккіпінті. Цю дорогу, якою проходив найстаріший винний шлях Італії, Аріанні доводиться перетинати декілька разів на день, щоб потрапити від свого будинку на виноградники і назад. 

У господарстві Arianna Occhipinti практикується органічне землеробство, а виноградники «неро д'Авола» і «фраппато» повністю переведені на обробляння за принципами біодинаміки. У підвалі використовується спонтанна ферментація, відсутній контроль температури, не застосовується ні освітлювання, ні фільтрація.  

 

Arianna Occhipinti SP68 Bianco 2011 Sicily IGT

Бленд «альбанелло» і «мускату Олександрійського», середній вік лоз — 10 років, мацерація на шкірці протягом 15 днів, витримка в ємності з нержавіючої сталі протягом 6 місяців, витримка у пляшці впродовж одного місяця.  

 

Arianna Occhipinti SP68 Rosso 2011 Sicily IGT 

Бленд «неро д'Авола» і «фраппато», середній вік лоз — 10 років, мацерація протягом 30 днів, витримка в ємності із нержавіючої сталі протягом 6 місяців, витримка у пляшці впродовж одного місяця. 

 

Arianna Occhipinti Il Frappato 2010 Sicily IGT 

Сорт «фраппато», середній вік лоз — 55 років, мацерація на шкірці протягом 50 днів, 14 місяців витримки в 25-гл бочках із словенського дуба, 2 місяці витримки у пляшці.

 

Arianna Occhipinti Grotte Alte Cerasuolo di Vittoria 2006 DOCG

Бленд «неро д'Авола» і «фраппато», середній вік лоз — 40 років, мацерація на шкірці протягом 40 днів, 4 роки витримки в 25-гл бочках із словенського дуба, 6 місяців витримки у пляшці. 

 

Arianna Occhipinti Siccagno Nero d’Avola 2009 Sicily IGT 

Сорт «неро д'Авола», середній вік лоз —  35 років, мацерація на шкірці протягом 40 днів, 16 місяців витримки в 25-гл бочках із словенського дуба, 6 місяців витримки у пляшці. 

 

Окрім виноробства Оккіпінті займаються вирощуванням оливок сорту Nocellara Belice — це сімейна традиція, яка сягає корінням у 1600 рік. Із них виробляють оливкову олію GHETA золотистого кольору із зеленуватим відтінком, з насиченим свіжим ароматом, збалансованим фруктовим смаком. Оливки збирають вручну з дерев, середній вік яких 80 років. Ця оливкова олія підходить як для приготування їжі, так і для заправки. 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!