Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Снеки Forest Feast

25 Червень 2015

Компанія з привабливою назвою Forest Feast («Лісовий бенкет») уже майже 20 років втамовує  лісовими дарами апетит тих, хто на цей бенкет завітав – снеками із сухих фруктів, горіхів і насіння. Починалася все з одного манго, а сьогодні в асортименті понад 150 смачних закусок: із бразильським горіхом, кеш’ю, мигдалем, арахісом, фініками, чорносливом, бананами, курагою, фісташками, кокосом, сумішами арахісу і кеш’ю в медовій глазурі або з чилі і лаймом, арахісом, обсмаженим у шоколаді ... Продукція продається в більше, ніж у 36 країнах світу.

 

У Forest Feast немає наукових фахівців або модних міксологів – як тут стверджують, усі поєднання для нових продуктів створюються завдяки гарному смаку та творчому баченню команди «голодних» співробітників і групи безстрашних дегустаторів серед споживачів.

 

Компанія підтримує тісні зв’язки з фондом справедливої торгівлі PREDA Fair Trade, що базується на Філіппінах, яка тричі була номінована на Нобелівську премію миру серед благодійних організацій. Така співпраця забезпечує справедливу ціну за вирощену сировину і сприяє економічній стабільності, зокрема, на Філіппінах.

 

У цілому плоди природи з винятковими смаковими якостями, що не містять штучних добавок, поставляються для Forest Feast з усього світу. Всі продукти натуральні, не містять клейковини і повністю підходять для вегетаріанців. У горіхах є мононенасичені або «хороші» жири, які сприятливо впливають на серце. Комплекс вуглеводів у сухих фруктах дозволяє поповнювати енерговитрати під час активної діяльності. Більшість продуктів Forest Feast пропонується в герметичній упаковці, яку можна закривати повторно. 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!