Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Органічне м’ясо від чесних виробників

18 Червень 2015

Виробництво органічного м’яса – напевно, найдовший, найскладніший і трудомісткий ланцюг у біофермерстві. Провідна роль у сфері органік випадає на частку сільського господарства. Все починається з суворої сертифікації ґрунту – повинно пройти мінімум 36 місяців із того моменту, як його востаннє підживлювали хімічними добривами.

 

Не менш важлива роль відводиться умовам, у яких утримують тварин на біофермах: негуманне ставлення і обмеження в пересуванні суворо заборонені. Випас відбувається тільки у природному середовищі, яке ретельно створюється завчасно. Чиста, підготовлена земля перетворюється на пасовище – без пестицидів і мінеральних добавок.

 

Хімія прискорює процес і робить його набагато менш витратним. Біовиробництво, навпаки вимагає додаткових людських ресурсів, витрат на сертифікацію і повного дотримання всіх норм, що в підсумку відзначається на вартості кінцевого продукту. Але органічне м’ясо порівняно з промисловим виробництвом, має вищу харчову цінність і зовсім інший смак.

Як правило, біогосподарства виробляють корми для своїх тварин самостійно, зводячи таким чином до нуля ймовірність потрапляння в їх раціон будь-яких синтетичних компонентів. Так робить один із постачальників Good Wine – компанія «Полісся-Інвест», яка займається органічною індичатиною, бараниною, гусятиною, а також м’ясом цесарки, фазана та качки. Підприємство знаходиться в Житомирській області і є першим в Україні, яке отримало сертифікат на органічне тваринництво. У «Поліссі-Інвест» ніколи не заморожують продукцію, поставки в Київ здійснюються на замовлення.

 

Тим же принципам слідують «Агровест» і «ЕтноПродукт» – українські фермерські компанії, що поставляють в Good Wine органічну телятину. Тварини в цих господарствах вирощуються на натуральних кормах, мають доступ до вільних пасовищ і не піддаються штучним процедурам, подібним до стимулювання лактації. Французьке підприємство les Fermiers Landais, у свою чергу, займається вирощуванням органічної курки. Птахів переносять в унікальних мобільних курниках – просторих, без електричного світла, що дають можливість випасу в різних частинах екологічно чистої місцевості.

 

Органічне м’ясо в Києві, привезене в Good Wine з інших областей України, завжди максимально свіже. Приміром, інший наш постачальник, фермерське господарство «Фільварок», знаходиться у Львівській області та виробляє органічну свинину. Тут теж виготовляють корми самостійно і виключають використання збудників апетиту, стимуляторів росту та інших добавок, заборонених в органіці в цілому.

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!