Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Японія і Тайвань. Чайна колекція

18 Червень 2015

У магазині Good Wine з’явилася нова колекція посуду та аксесуарів зі Східної Азії, призначених для чайної церемонії. Предмети, переважно зроблені вручну, не просто красиві, зручні та практичні, але й досить рідкісні, оскільки виробляються обмеженими партіями, а деякі з них – в єдиному екземплярі.

 

«Ледча» від компанії Hario – посудина для приготування чаю за допомогою льоду. Звучить незвично, але саме таким способом готували чай для японських імператорів. У жарку пору року для видобутку льоду відправляли високо в гори не кого іншого, як самурая. Доставлений лід поміщали поверх чаю в посудину з дрібними отворами: вода, утворювана в міру танення льоду, проходила крізь шар дрібно нарізаного чайного листа, вбирала в себе всі мікроелементи, вітаміни, амінокислоти і перетворювалася в нижній чаші в густий ароматний напій.

 

Чашаку або мірна ложечка з білого бамбука – обов’язковий елемент у процесі приготування чаю «матча». Її придумали в Середньовічній Японії, щоб швидко, максимально точно, і, що важливо – естетично відміряти необхідну кількість чайної пудри. Для приготування однієї порції чаю Матча у стилі Усуча необхідно 2 г пудри – таку кількість легко відміряти за допомогою двох чашаку.

 

У давнину кожен чайний майстер створював чашаку у своєму власному стилі, але нижня частина завжди мала однакову форму і розмір, щоб на робочій поверхні поміщався рівно один грам чайної пудри. У нашому випадку чашаку зроблена майстром Чікумейдо з білого бамбука, вирощеного в провінції Кіото.

 

Часен – японський вінчик для приготування чаю. Для того, щоб домогтися густої ароматної піни в процесі приготування чаю «матча» (чайний лист перемелюється на кам’яних жорнах у найтоншу пудру) якраз і потрібен часен із 80 волосками, кожен другий з них за допомогою особливого плетіння зібраний всередину. Історія цього вінчика сягає корінням у 12 століття; зроблений з білого бамбука майстром Чікумейдо.

 

Контейнер для зберігання чаю. Має дві кришки, які щільно закриваються, що гарантує мінімальну циркуляцію повітря і захист від зовнішніх запахів, а це максимально сприятливі умови для зберігання чаю. Виготовлений контейнер вручну японським майстром Такахіро: зовнішня частина з латуні, внутрішня зі сплаву нержавіючої сталі і олова. Мідь, що входить в основу латуні, змінює свій відтінок кожні 2-3 місяці, латунь кожні 1-2 роки, а олово кожні 3-5 років. Таким чином, контейнер постійно перевтілюється і з кожним роком стає тільки «ціннішим».

 

Блюдця зі сплаву срібла і олова. Набір включає п’ять блюдець традиційної форми, прийнятої в 13 столітті. Виготовлені зі сплаву срібла і олова, що робить блюдця еластичними, приємними на дотик. Овальна форма в середньовічній Японії символізувала благополуччя і процвітання, також вона дозволяла зручно подавати чашки чаю двома руками на знак глибокої поваги. Зробив ці блюдця Хігарі Міджі, визнаний у Японії майстром номер один у створенні чайного приладдя.

 

Фарфоровий чайник. Зроблений у класичній формі за китайською традицією. Фарфор не пористий матеріал, тобто не вбирає в себе смак і аромат чаю. Тому в ньому можна заварювати різні чаї – прекрасно підходить для заварювання улунів. Виготовлений у Тайвані.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!