Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Чесний віскі Blackadder

17 Червень 2015

Blackadder у шанувальникыв віскі стійко асоціюється з чесним односолодовим скотчем, який якщо і піддається фільтрації, то найлегшій, і який не знає, що таке підфарбовування карамеллю – якщо щось і додають у віскі при виробництві, так це воду з шотландських джерел. Прозорі пляшки, в які розливають Blackadder, дають можливість насолоджуватися первозданним кольором і ступенем прозорості віскі.

 

Незалежний ботлер шотландського односолодового віскі Blackadder досить молодий – він був заснований у 1995 році Робіном Тусеком і Джоном Лемондом і свою назву отримав на честь історичної особистості – єпископа Джона Блекеддера, який жив у Шотландії в 17 столітті.

 

Blackadder пропонує різні лінійки односолодового віскі як під своїм брендом, так і під своїми міжнародними Aberdeen Distillers, Clydesdale Original і Caledonian Connections. Особливий інтерес серед любителів віскі викликає серія Raw Cask («Сира бочка»), яку Blackadder запустив у 2000 році. Кожен реліз серії Raw Cask є однобочковим, а, значить, має обмежений тираж, унікальність і неповторність кожного нового розливу.

Віскі при бочковий міцності розливається в пляшки безпосередньо з бочки без застосування навіть механічної фільтрації, тому в пляшку можуть потрапляти дрібні фрагменти вугілля. По суті, у пляшці такого віскі – вміст бочки без будь-яких коригувань, а це по-справжньому викликає інтерес у кожного любителя і цінителя віскі.

У компанії Blackadder вважають, що RAW CASK – це той віскі, який наливали в шотландських пабах сто років тому і раніше, і таким він повинен бути завжди. Це саме те, що називається Old School Whisky, тобто «віскі старої школи».

 

 Зараз Blackadder можна придбати в магазинах Good Wine у такому асортименті: 

·         Aberdeen Distillers Ben Nevis 15y.o.

·         Raw Cask: Glen Ord 1996

·         Teaninich 1996

·         Clynelish 1992

·         Glen Elgin 1995

·         Linkwood 1991

·         Peated Amrut

·         Riverstown (ця серія орієнтована на ринок Азії): Ben Nevis 16y.o., Bladnoch 21y.o.

 
 
 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!