Good Wine – імпортер і магазин в одній особі! 3000 вин із 40 країн, 1000 віскі та міцного алкоголю

Пошукова форма

Новини

Органічна телятина – продукт здорового майбутнього

15 Червень 2015
Коротка і найбільш змістовна характеристика органічного скотарства зводиться до принципу гуманного ставлення до тварин. Умови утримання великої рогатої худоби на біофермах, способи годівлі та випас спрямовані виключно на високу якість виробництва, а не на масовість. У цьому головна відмінність органічного підходу від промислового.

Тварини в біогосподарствах живуть у природних умовах і в буквальному сенсі мають свободу пересування – починаючи від просторих загонів і закінчуючи пасовищами під відкритим небом. У літній період вони займаються пошуком корму самостійно. Це означає, що ґрунт, із якого вони добувають трави і коріння, теж органічний. Взимку тварин підгодовують екологічно чистими овочами, вирощеними без додавання пестицидів і регуляторів росту. Завдяки натуральному корму, світлу та достатньому простору для постійного руху у них сильний імунітет, при якому немає необхідності використовувати антибіотики. У той час, як у промисловому тваринництві їх згодовують так само активно, як і комбікорм із гормонами.

 

В органічному м’ясі, зокрема – в органічній телятині, набагато більше цінних білків і менше жиру, ніж у м’ясі особин, вирощених в обмежених умовах на синтетичних домішках. А це безпосередньо позначається на смакових якостях. Логічно, що ціна на такий продукт набагато вища за звичайну, але і продаж при цьому не досягає промислових масштабів.

До того, як виробник переробляє, пакує і відправляє на полиці магазинів свій продукт, перед ним стоїть ще ряд непростих завдань. В Україні серед тих, хто знає все про копітку роботу із створення необхідних умов, є ферми, які постачають органічну телятину в Good Wine: «Агровест» і «ЕтноПродукт». 

 

На рахунку останньої – статус одного з найбільших європейських (а точніше – українсько-швейцарського) підприємства з виробництва та переробки органіки. Сама ферма знаходиться під Києвом. Сьогодні в «ЕтноПродукт» тисячне поголів’я великої рогатої худоби, а це означає: на полиці Good Wine потрапляє органічна телятина, кращі молочні та ковбасні вироби. Звичайно, ні про штучне стимулювання лактації, ні про хімічні добавки в ґрунті і кормах, ні про гормони росту не може бути й мови.

 

Нарешті, телята «ЕтноПродукт» повноцінно отримують материнське молоко протягом трьох місяців – значний фактор на тлі того, що в промислових масштабах використовують генетично модифіковане соєве молоко.

 

Все це говорить про те, що органічна телятина – продукт зовсім іншого рівня якості, чия популярність і затребуваність зростає з року в рік. Така позитивна тенденція означає, що ми все менше готові закривати очі на низьку якість, піддаючись при цьому спокусі низької ціни. 

 

Органічну телятину можна купить у відділі м’яса Good Wine: 095 284 61 71.

Замовити онлайн – послуга Особистий Помічник. 

 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!